Aktualizacja do Windows 8 Pro za 69zł

Microsoft dotrzymał swojej obietnicy odnośnie bardzo atrakcyjnych warunków oferty aktualizacyjnej dla posiadaczy komputerów z Windows 7. Uruchomiony właśnie specjalny program pozwala na zdobycie legalnej licencji na najnowszy system operacyjny Microsoftu za 15$. Dedykowana oferta dla użytkowników z Polski pozwala zaś na wykonanie upgrade-u w równie atrakcyjnej cenie 69 zł. Zainteresowani aktualizacją swojego Windows 7 do wersji o oczko wyższej będą mogli skorzystać z promocji do 28 lutego 2013.

Oferta nie została skierowana jednak do wszystkich użytkowników Windows 7. Microsoft – podobnie jak przy premierach poprzednich systemów – premiuje tylko osoby, które kupił komputer ze starym już systemem w ściśle określonym czasie, poprzedzającym premierę nowego oprogramowania. I tak z promocyjnego uprgade-u za 69 zł mogą skorzystać osoby, które zakupiły komputer z systemem Windows 7 pomiędzy 2 czerwca 2012 r. a 31 stycznia 2013 r.

Podczas rejestracji na stronie ze specjalną ofertą aktualizacyjną oprócz podana swoich danych osobowych będziemy musieli również podać szczegółowe informacje o zakupionym komputerze – marka/model, data zakupu, sprzedawca / producent komputera. Microsoft wskazuje również, że w celu sprawdzenia poprawności rejestracji możemy zostać poproszeni o podanie naszego klucza licencyjnego z systemu Windows 7, więc warto go mieć pod ręką.

Nabywając Windows 8 w ten sposób, otrzymamy wyłącznie sam klucz licencyjny, oczywiście z możliwością pobrania odpowiednich plików instalacyjnych z serwerów producenta. Osoby zainteresowane fizycznym nośnikiem systemu mogą dodatkowo zamówić płytkę, ale wiązać się to będzie z odrębną opłatą. Microsoft deklaruje, że osobom które zarejestrują się na stronie tej oferty promocyjnej klucze będą rozsyłane już od dnia premiery Windows 8, a więc od 26 października.

Więcej na stronach Windows Upgrade Offer (w polskiej wersji językowej)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Aktualizacja do Windows 8 Pro za 69zł, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “Aktualizacja do Windows 8 Pro za 69zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>