O blogu

Dodał: admin lipiec - 25 - 2009

O czym jest ten blog?

TechnetBlog.pl to działający od 2009 roku blog technologiczny prowadzonych przez grupę entuzjastów nowych technologii. W ramach publikowanych przez nas wpisów poruszamy tematykę nowoczesnego sprzętu komputerowego i elektroniki, a także oprogramowania przeznaczonego na komputery PC oraz urządzenia mobilne.

Co więcej już od samego początku istnienia bloga szczególny nacisk kładliśmy także na edukację polskich Internautów w zakresie piractwa komputerowego oraz informowania o możliwościach pozyskania legalnego oprogramowania bez ponoszenia żadnych opłat lub przy minimalnym koszcie ze strony klienta. W ten sposób powstała bodaj największa w Polsce i poszerzana z dnia na dzień baza promocji, akcji marketingowych i konkursów, pozwalających na zdobycie legalnych pełnych wersji komercyjnych programów.

Obecnie w polu naszego zainteresowania pozostają następujące tematy:

 • informacje i nowinki techniczne ze świata elektroniki użytkowej: komputerów PC, laptopów, tabletów, smartfonów, RTV, nowoczesnej telewizji,
 • testy i recenzje sprzętu elektronicznego,
 • informacje o promocjach oprogramowania oraz prezentowanie sposobów na legalne zdobycie pełnych wersji programów minimalnym kosztem,
 • testy i recenzje oprogramowania dla komputerów PC,
 • testy i recenzje oprogramowania dla urządzeń mobilnych z systemami Android,
 • publikować informację o ciekawych usługach świadczonych za pośrednictwem sieci – za darmo lub w promocyjnych cenach.
 • przedstawiać ciekawe aplikacje dystrybuowane na licencji freeware.

Współpraca – dołącz do zespołu

Zespół osób tworzących TechnetBlog nie jest zamkniętą i hermetyczną grupą fanatyków. ;)  Jeżeli uwielbiasz świat nowych technologii, mógłbyś godzinami dyskutować o nowinkach technicznych i software-owych lub uważasz się za eksperta w dziedzinie oprogramowania lub sprzętu – koniecznie zgłoś się do nas. Jeżeli masz tzw. lekkie pióro i chcesz podzielić się swoją wiedzą z szerokim gronem odbiorców, to również nie wahaj się do nas zgłosić. Z przyjemnością opublikujemy Twoje teksty.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego.

 

Zasady i przepisy porządkowe ;)

Legalność programów

Jakkolwiek prezentowane tu informacje pozwalają na uzyskanie licencji na pełne wersje programu, to o legalności tych kluczy decydują zapisy konkretnych umów licencyjnych lub zasad przeprowadzania poszczególnych promocji. Zazwyczaj wymogi, które należy spełnić przedstawiane są we wpisie dotyczącym danej promocji. Nie należy  jednak zawsze poprzestawać na zamieszczonej tutaj informacji lecz w razie wątpliwości odpowiedzi na swoje pytania poszukiwać w oryginalnych zapisach licencyjnych i zadach promocji umieszczonych na stronie prowadzącej promocję.

Jeżeli promocja skierowana jest do określonego kręgu odbiorców, zamieszczamy o tym stosowną informację. Jasno informujemy też, gdy do uzyskania licencji potrzebny jest zakup czasopisma lub innej publikacji oraz podanie zamieszczonego tam kodu.

 

Komentarze

Uwielbiamy konstruktywną krytykę, a także merytoryczną dyskusję nad treściami publikowanymi we wpisach. Zachęcamy więc do aktywnego komentowania wpisów na blogu. Prosimy o niedodawanie wpisów:

 • o niskiej wartości merytorycznej
 • o charakterze reklamowym
 • niezgodnych z prawem lub dobrymi obyczajami
 • obraźliwych bądź naruszających dobra osobiste

TechnetBlog.pl zastrzega sobie możliwość usuwania  komentarzy niezgodnych z prawem lub dobrymi obyczajami bądź naruszających dobra osobiste uczestników dyskusji, także osób trzecich, a w uzasadnionych przypadkach także innych komentarzy.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy dodawanych przez czytelników. W przypadku gdy komentarz jest niezgodny z zasadami publikacji komentarzy bądź w inny sposób narusza prawo, fakt ten należy niezwłocznie zgłosić administracji serwisu, korzystając z formularza kontaktowego.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie informacje zawarte na stronach TechnetBlog.pl są publikowane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych. Jakkolwiek staram się by prezentowane tu porady były możliwe dokładnie opisane, a przede wszystkim gruntownie przetestowane przed ich opublikowaniem, to nie mogę jednak zagwarantować, że ich zastosowanie nie wywoła szkodliwych skutków na komputerze czytelnika. Nie ponoszę więc żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane zastosowaniem się do prezentowanych na stronach TechnetBlog.pl porad i opisów. Stosujesz na własną odpowiedzialność!

Dodatkowe informacje

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej strony, chciałbyś podzielić się ze mną swoją opinią na temat TechnetBlog.pl lub masz jakąś ciekawą informację, którą warto podzielić się z innymi, a nie ma jej jeszcze na na mojej stronie, po prostu napisz, korzystając z naszego formularza kontaktowego.