200 darmowych kont PPTP / OpenVPN

Dodał: admin sierpień - 15 - 2011

realvpn Szybka promocja dla tych, którzy spędzają świąteczny poranek przed komputerem i chcą załapać się na darmowe konto pozwalające na korzystanie z usługi wirtualnej sieci prywatnej – VPN ;)  Przedmiotem promocji jest w pełni darmowe konto umożliwiające korzystanie z usługi tunelu VPN oferowanego przez zupełnie mi nie znaną witrynę RealVPN.com.  Liczba darmowych kont jest ograniczona więc trzeba się mocno spieszyć!

Na stronie domowej tej usługi nie znajdziemy zbyt wielu informacji o tej usłudze. W zasadzie znajduje się tam tylko formularz umożliwiający założenie profilu przy wykorzystaniu oferowanej przez właścicieli puli udostępnianych za darmo kont.

Tekst przy formularzu rejestracyjnym wskazuje, że mamy w tym przypadku z programem beta testów. Z kolei z informacji przesłanych wraz z założonym kontem wynika, że w ramach darmowej usługi dostępne są dwa serwery. Jeden z nich zlokalizowany jest w Stanach Zjednoczonych, drugi natomiast w Holandii.

Pula dostępnych kont zmniejsza się z każdym momentem. W chwili pisania tego tekstu dostępnych było jeszcze ok. 200 darmowych kont ;)

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.