Ostatnio zauważalnie zmniejszyła się liczba akcji promocyjnych dotyczących oprogramowania antywirusowego. Tym bardziej cieszy fakt, że właśnie na taki sposób promocji najnowszych wersji swoich produktów zdecydowała się firma Symantec. Do zgarnięcia są w pełni legalne pełne wersje programów Norton Internet Security 2013 oraz Norton 360 wraz z kluczami licencyjnymi, ważnymi przez 90 dni. Promocyjny plik instalacyjny posiada interfejs również w polskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

Firma Symantec zazwyczaj wydając nowe wersje swoich produktów, równolegle przeprowadza akcje marketingowe, dzięki którym potencjalni użytkownicy mogą przetestować działanie najnowszych wydań w nieco dłuższym czasie niż standardowe 30 dni. I tak też stało się tym razem – w internetowym serwisie niemieckiego czasopisma komputerowego PC Welt znalazły się promocyjne pliki instalacyjne programów Norton Internet Security 2013 i Norton 360.

Norton Internet Security 2013 to bodaj najbardziej znany i rozpoznawalny produkt firmy Symantec. Po narzekaniach ze strony użytkowników na ociężały i zasobożerny pakiet zabezpieczający, twórcy Norton Internet Security poszła po rozum do głowy i radykalnie zoptymalizowała swój produkt. Dzięki temu już od kilku lat Norton Internet Security przoduje nie tylko w rankingach wykrywalności złośliwego oprogramowania, ale również pod względem niewielkich wymagań sprzętowych i niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe. W Norton Internet Security 2013 strategia ta jest nadal kontynuowana.

Norton Internet Security 2013 posiada pełen komplet narzędzi i modułów, jakich możemy oczekiwać od pakietu zabezpieczającego – skutecznego silnika antywirusowego, zapory sieciowej oraz zabezpieczeń antyspamowych. W wersji oznaczonej numerem 2013 ulepszono mechanizm ochrony behawioralnej – SONAR 3, wprowadzono nowy system ochrony – Quorum, oparty o analizie reputacji, połączonej z inteligentnym systemem ochrony. Zmiany i usprawnienia nie ominęły również pozostałych modułów pakietu.

Norton 360 to z kolei oprogramowanie zabezpieczające skierowane do osób poszukujących uniwersalnego programu chroniące przed wszelkimi możliwymi typami zagrożeń oraz oferującym dodatkowe funkcje, jak np. tworzenie kopii zapasowych ważnych plików z możliwością ich przechowywania na zdalnych serwerach producenta.

Oprócz standardowych modułów, jak świetny silnik antywirusowy oraz inteligentna zapora sieciowa, znajdziemy możliwość tworzenia kopii zapasowych wraz z pakietem 2GB przestrzeni dyskowej na serwerach firmy Symantec. Cennym dodatkiem dla użytkowników preferujących oprogramowanie „wszystko w jednym” jest moduł służący do optymalizacji i przyśpieszania pracy komputera. W pakiecie Norton 360 nie mogło również zabraknąć pełnej gamy mechanizmów chroniących tożsamość użytkownika podczas korzystania z Internetu.

Jak zdobyć Norton Internet Security 2013 i Norton 360 za darmo?

Wystarczy odwiedzić strony niemieckiego serwisu i korzystając z przycisku Exlusive 90-Tage Version pobrać plik instalacyjny interesującego nas produktu.

Strona promocji

 


6 komentarzy to “Norton Internet Security 2013 i Norton 360 na 90 dni za darmo”

 1. Wojtek pisze:

  Chyba coś źle robię bo mi po instalacji pokazuje „stan subskrypcji 30 dni”

 2. Piotr pisze:

  Pewnie miales kiedys zainstalowanego Nortona i klucz zostal(moze sie myle).Tez tak mam

 3. Tomek pisze:

  Mi też nie działa. Licencja tylko na 30 dni. Komp świeżo po formacie, bo szukałem coś zamiast kasperskyego :/

 4. admin pisze:

  Zainstalowałem Nortona 360 i pięknie się aktywowało na 90 dni. Skorzystanie z poprzednich promocji raczej nie ma wpływu na działanie tej obecnej, bo licencje dodawałem do jednego konta, na którym mam w zwyczaju aktywować wszystkie wersje testowe.

 5. tealc pisze:

  po aktywacji okres próbny 26dni

 6. sultan pisze:

  początkujący 60+ …….!!!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.