GOTD: Ashampoo WinOptimizer 2012 za darmo

Dodał: admin listopad - 1 - 2012

Świąteczny dzień upłynie w serwisie Giveaway of the Day pod znakiem oprogramowania znanej nam bardzo dobrze niemieckiej firmy Ashampoo, oferującej nam swoje narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer w wersji 8. Produkt ten ciągle oferowany jest w sprzedaży za pośrednictwem strony producenta. Standardowa cena produktu wynosi $40. Aplikacja posiada interfejs standardowo interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 2 listopada, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo WinOptimizer 2012 pozwala na wykonanie szybkiej optymalizacji systemu Windows, która pomoże wycisnąć z tego systemu jeszcze większą wydajność i szybkość działania. Producent wyposażył to narzędzie w szereg modułów o podobnej funkcjonalności jak te dostępne w konkurencyjnych produktach. Znajdziemy tu więc narzędzia pozwalające na czyszczenie dysku ze zbędnych plików, służące do optymalizacji i defragmentacji dysku, sprawdzania wydajności komputera, czyszczenia rejestru systemowego, bezpowrotnego kasowania plików oraz zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem programu.

Przy okazji przypominam, że jeden z czytelników TechnetBloga podjął się przetestowania i zrecenzowania jednej z wersji tego produktu. Na warsztat poszedł program Ashampoo WinOptimizer 8. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda produkt Ashampoo WinOptimizer 8 oczami zwykłego użytkownika, to zapraszam do lektury recenzji Ashampoo WinOptimizer 8.

Program Ashampoo WinOptimizer 2012 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista (x32/x64), Windows 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 17.7 MB.

Jak zdobyć Ashampoo WinOptimizer 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.