Wideo-test: Privatefirewall 7.0

Na kanale SecurityVideoTest po długiej przerwie pojawił się nowy test wideo, przeprowadzany przez Kubę Nowaka. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z testem oprogramowania antywirusowego (jak to miało miejsce w poprzednich odcinkach). Sprawdzono natomiast możliwości i skuteczność udostępnianej całkowicie za darmo zapory sieciowej (firewalla) Privatefirewall w wersji 7.0 , wyprodukowanej przez firmę PWI Inc.

 

Privatefirewall 7.0 to zapora sieciowa posiadająca kompletny pakiet modułów, który zdaniem producenta, powinien w należyty sposób zabezpieczyć nas przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi w sieci – zarówno atakami hakerskimi, jaki i złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja posiada mechanizmy monitorujące system w czasie rzeczywistym oraz blokujące w sposób automatyczny wszelkie niepożądane działania. Siłą produktu ma być również prosty i przejrzysty interfejs użytkownika.

 

;

Autor: Kuba Nowak / SecurityVideoTest

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Wideo-test: Privatefirewall 7.0, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

One thought on “Wideo-test: Privatefirewall 7.0

  1. A gdzie wcięło dźwięk?
    Ogólnie test bardzo słaby…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>