500 licencji na Norton360!

Dodał: admin styczeń - 28 - 2010

norton360 Tym razem trochę nietypowa jak na ten blog informacja. Do zgarnięcia jest 500 licencji na pełną wersję programu Norton 360. Jednakże nie jest to oferta typu „kto pierwszy ten lepszy„, a jest to konkurs organizowany przez niemiecki magazyn komputerowy PC Welt (odpowiednik naszego polskiego PC Worlda). Każdy kto odpowie poprawnie na jedno proste pytanie ma szansę wygrać wspomnianą aplikację. Jak wynika z opcji dostępnych w formularzu zgłoszeniowym, w zabawie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Unii Europejskiej. Konkurs trwa do 28 lutego 2010 r. a wartość nagrody to 70 euro.

Norton 360 jest prawdziwym kombajnem jeżeli chodzi o pakiety zabezpieczające. Jak chwali się na swojej stronie internetowej  producent programu, firma Symantec główne zalety tej aplikacji to:

Ochrona komputera, plików i tożsamości użytkownika dzięki najszybszemu i najbardziej kompleksowemu w branży rozwiązaniu zabezpieczającemu, które w najmniejszym stopniu obciąża zasoby systemowe

Jeżeli chodzi o funkcje Norton 360 to należy wymienić w szczególności:

 • kompleksową ochronę antywirusową niespowalniającą komputera oraz szybkie i częste aktualizacje bazy wirusów
 • ochronę tożsamości użytkownika komputera oraz ostrzeganie przed niebezpiecznymi witrynami
 • zabezpieczenie przed utratą ważnych plików przez automatyczne tworzenie kopii zapasowych w czasie bezczynności komputera
 • przyspieszanie pracy komputera, skracanie startu systemu, usuwanie zbędnych plików
 • ochrona przed botnetami

W jaki sposób można zdobyć jedną z licencji na Norton 360?

1. Wchodzimy na stronę konkursu: Gewinnen Sie eine von 500 Einjahreslizenzen für Norton 360!

2. Na stronie znajdziemy następujące pytanie na które należy odpowiedzieć: Wie viel kostenlosen Online-Speicherplatz erhalten Käufer von Norton 360 Version 3.0? Jaką przestrzeń na kopie zapasowe online otrzymują nabywcy programu Norton 360?. Poprawna odpowiedź to 2GB.

3. Zaznaczamy pole Ich stimme den Teilnahmebedingungen zu – Akceptuję warunki konkursu, a następnie klikamy na przycisk Weiter.

4. Wypełniamy formularz podając niezbędne dany i klikamy przycisk Weiter.

5. Wyświetlona zostanie strona z tekstem: Vielen Dank für Ihre Teilnahme am Gewinnspiel. Sie erhalten in Kürze eine Bestätigungsmail. Um die Teilnahme abzuschließen, klicken Sie bitte unbedingt auf den darin enthaltenen Bestätigungslink. Jest to podziękowanie za udział w konkursie oraz informacja, że na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć aby potwierdzić udział w konkursie.

6. Klikamy na link potwierdzający i czekamy na wygraną ;)


2 komentarze to “500 licencji na Norton360!”

 1. ss pisze:

  Witam,no i wygrał ktoś jedną z tych licencji? Bo mnie chyba przeszła koło nosa,pozdro.

 2. admin pisze:

  @ss może trochę nieprecyzyjnie opisałem ten konkurs i źle odczytałeś powyższą informację. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 28 lutego 2010 r. i dopiero po tej dacie zostanie przeprowadzone losowanie zwycięzców z pośród wszystkich osób które wzięły udział w loterii.
  Powodzenia! ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.