Acronis: darmowy udzial w beta programie

Dodał: admin styczeń - 3 - 2010

harddisk-small Na stronie producenta znanej aplikacji Acronis True Image – firmy Acronis – pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Otóż ów producent prowadzi nabór do beta testów swojego najnowszego dzieła, Acronis Backup and Security 2010. Co ważne udział w programie beta nie jest obwarowany, żadnymi dodatkowymi wymaganiami. Wystarczy się zarejestrować by wziąć udział w testach.

Czym właściwie jest ten nowy produkt?

Jako że jeszcze go nie testowałem, nie mogę z całą pewnością stwierdzić czym jest Acronis Backup and Security. Z opisu na stronie programu beta wygląda na to, że owa aplikacja, czy właściwie pakiet zabezpieczający to skrzyżowanie antywirusa z wspominanym już produktem True Image oraz dodaniem funkcjonalności tworzenia kopii zapasowych online.

Szczerze mówiąc zaniepokoił mnie kierunek rozwoju tego produktu. Z jednej strony wpisuje się on w popularny ostatnio trend tworzenia kombajnów “do wszystkiego i niczego”, które jednak mogą dać przeciętnemu użytkownikowi dosyć uniwersalne narzędzie z ciekawym współczynnikiem ceny do możliwości. Z drugiej jednak strony okazać się może, że zamiast otrzymać jedno porządne wykonane narzędzie, otrzymujemy  pakiet o funkcjonalności szwajcarskiego scyzoryka, jednakże o chińskiej jakości.

Zapraszam wszystkich skuszonych ofertą darmowego testu do przedstawienia swojej opinii o Backup and Security 2010.

Jak przystąpić do programu beta-testów?

Wystarczy wejść na stronę producenta i zapisać się do programu wykorzystując formularz rejestracyjny na dole strony.

http://www.acronis.com/homecomputing/products/backup-security/beta/ (skopiuj i wklej)

Po poprawnym wypełnieniu formularza automatycznie rozpocznie się pobieranie pliku instalacyjnego Acronis Backup and Security 2010.
UWAGA! Plik ten jest dosyć spory – jego waga to 350MB!


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.