Acronis True Image dla posiadaczy HDD za darmo!

Dodał: admin styczeń - 21 - 2010

harddisk-small Przeglądając internet w poszukiwaniu ciekawych promocji natknąłem się na tą niezwykle interesującą ofertę. Oczywiście tytuł posta jest nieco wprowadzający w błąd, bo oferta ta nie dotyczy wszystkich posiadaczy dysków twardych (a wydaje mi się, że gruba większość użytkowników komputerów jakiś dysk twardy posiada ;), a jedynie produktów wybranych producentów, którzy oferują darmowe oprogramowanie oparte na znakomitym Acronis True Image. Szczęśliwcami mogącymi skorzystać z tej oferty są właściciele dysków Western Digital, Segate oraz Maxtor.

Acronis True Image Western Digital Edition

Ta wersja programu Acronis True Image jest kierowana do posiadaczy dysków Western Digital i tylko z nimi będzie działać! Tak więc posiadacze dysków innych producentów mogą oszczędzić sobie trudu, gdyż zostało to już sprawdzone i nie da się uruchomić powyżej wersji z dyskami innych marek.

Acronis True Image Western Digital Edition pozwala na utworzenie obrazów partycji lub całych dysków twardych. Jeżeli nie mamy ochoty archiwizować wszystkich danych możemy również utworzyć obraz tylko wybranych plików i folderów jak również wykluczyć wybrane pliki i foldery z obrazu całej partycji. Ponadto program pozwala na utworzenie bootowalnej płyty recovery oraz oczywiście obsługuje cały proces odtwarzania partycji czy dysku twardego.

Tym którzy nie mieli jeszcze okazji pracować z tym programem szczerze go polecam, gdyż jest to naprawdę świetne narzędzie do tworzenia i odtwarzania obrazów. Warto dodać, że program jest prosty w obsłudze, tak że każdy użytkownik z pewnością sobie z nim poradzi.

Jak zdobyć za darmo Acronis True Image WDE?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny korzystając z linku poniżej.

http://support.wdc.com/product/downloaddetail.asp?swid=119&type=download&wdc_lang=en
(skopiuj i wklej)

Segate DiscWizard

Z kolei to narzędzie przeznaczone jest dla współpracy z dyskami marki Segate. Program ten również jest oparty na Acronis True Image, a więc posiada podobną funkcjonalność jak program powyżej, a także jest zupełnie darmowy i legalny dla posiadaczy dysków Segate.

Aby zdobyć program Segate DiscWizard wystarczy wejść na stronę producenta i zaakceptować umowę licencyjną klikając na odnośnik I Accept. Po zatwierdzenie rozpocznie się pobieranie pliku instalacyjnego.

http://www.seagate.com/www/en-us/support/downloads/discwizard/discwizard-eula
(skopiuj i wklej)

Maxtor MaxBlast

Ze strony Segate możemy pobrać również oddzielną wersję narzędzia opartego na Acronis True Image przeznaczoną do współpracy z dyskami Maxtor. Program jest oczywiście w pełnej wersji i zupełnie za darmo. Aby go pobrać należy wejść na stronę producenta i zatwierdzić umowę licencyjną klikając na odnośnik I Accept. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.

http://www.seagate.com/www/pl-pl/support/downloads/maxblast/maxblast-eula
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.