Acronis True Image Home 11 za darmo!

Dodał: admin styczeń - 29 - 2010

acronis-truehome Dzisiaj przedstawiam kolejną bardzo fajną promocję. Oferta ta została przygotowana przez niemiecki magazyn Computer Bild i jest przeznaczona dla czytelników tego właśnie czasopisma. Przedmiotem tej promocji jest zupełnie legalna i darmowa pełna wersja Acronis True Image Home 11. Wszyscy chcący skorzystać z tej oferty mają więc szanse poszerzyć swój zbiór darmowych programów o kolejny produkt warty ok. 125 zł.

Patrząc na ostatnie promocje jakie tutaj opublikowałem trzeba przyznać, że niemieckie czasopisma wręcz rozpieszczają swoich czytelników. Co prawda również w naszych polskich magazynach (które w większości należą do niemieckich wydawnictw) również możemy znaleźć ciekawe programy, ale chyba jednak niemieckie promocją są bardziej atrakcyjne, przynajmniej jeżeli chodzi o wartość oferowanych programów.

Acronis True Image Home 11 to świetny program służący do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image Home 2010 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

Od siebie dodam jeszcze, że miałem przyjemność osobiście przetestować działanie programu „w akcji” i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z rezultatów jego pracy. Jest to naprawdę świetne narzędzie.  Producent wspomina jeszcze o przyjaznym interfejsie użytkownika. I tu również nie mam nic do zarzucenia. Interfejs jest miły dla oka i prosty w obsłudze. Chociaż program oferowany w tej promocji jest w języku niemieckim, to intuicyjność interfejsu sprawia, że z obsługą poradzą sobie nawet użytkownicy słabo znający ten język.

Jak zdobyć Acronis True Image Home 11 za darmo?

Aby zdobyć w pełni darmową pełną wersję programu należy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail otrzymamy klucz licencyjny.

http://www.acronis.de/mag/cobi/ati11h (skopiuj i wklej)

Teraz już wystarczy pobrać program instalacyjny korzystając z jednego z linków poniżej. Niestety klucz licencyjny działa tylko z niemiecką wersją programu zamieszczoną na płycie DVD dołączonej do Computer Bilda.

http://www.mediafire.com/?jnoqjymnixi (skopiuj i wklej)
http://rapidshare.com/files/342295433/TrueImage11.8105_s_de.exe
(skopiuj i wklej)
ftp://62.143.189.177//public/software/Utility/Acronis/TrueImage11_s_de.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.