Paragon System Backup 2010 za darmo!

Dodał: admin styczeń - 2 - 2010

paragonsystembackup

Paragon Software, twórca Paragon System Backup 2010 zaoferował na swojej stronie internetowej możliwość zdobycia pełnej wersji wspomnianego programu całkowicie za darmo. To bardzo miła niespodzianka, dzięki której możemy wzbogacić się o program warty 30$ zachowując jednocześnie tę sumę ;)

Aplikacja ta to następca innego produktu ze stajni Paragon Software – Paragon Drive Backup 2009 Personal. Producent na swojej stronie internetowej opisuje ów produkt jako banalnie proste w obsłudze narzędzie do wykonywania kopii zapasowej systemu. Wystarczy tylko kilka kliknięć by System Backup 2010 rozpoczął proces regularnego wykonywania kopii zapasowych, które pomogą odtworzyć nasze dane w razie awarii.

Od siebie mogę dodać, że chociaż nie testowałem tego nowego produktu Paragon Software, to miałem styczność z jego poprzednikiem – Drive Backup 9. Niestety program ten nie zrobił wielkiej kariery na moim komputerze, a jego użycie skończyło się totalną rzezią systemu, co w efekcie zmusiło mnie do odtwarzania systemu z płyt recovery dostarczonych przez producenta komputera. Oczywiście nie chcę nikogo zrażać do tego programu. Może któryś z czytelników przetestuje najnowsze dziecko Paragon Software i podzieli się ze mną swoimi wrażeniami ;)

Jak zdobyć pełną wersję Paragon System Backup 2010?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz koniecznie podając prawdziwy adres e-mail, na który to otrzymamy klucz licencyjny.

http://www.paragon-software.com/registration/sbrc.html (skopiuj i wklej)

Następnie ściągamy wersję testową aplikacji ze strony producenta (gdzie do wyboru mamy wersję 32-bitową oraz 64-bitową) i aktywujemy ją wcześniej otrzymanym kluczem.

http://www.paragon-software.com/home/systembackup/download.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.