bitdefender W dzisiejszej promocji do zgarnięcia program z chyba najbardziej interesującej czytelników tego bloga kategorii – programów antywirusowych i pakietów zabezpieczających. Oczywiście od czasu do czasu pojawiają się promocje, w których można zgarnąć 3-miesięczny klucz licencyjny na program antywirusowy, ale 12-miesięczna licencja to już rzadszy, a zarazem bardziej smakowity kąsek. Tym razem do wzięcia jest zupełnie bezpłatna i legalna roczna licencja na BitDefender Internet Security 2009! Wartość programu to ok. 50$. Promocja jest już nieaktualna.

Przedstawiana promocja należy do grupy tych bardziej kontrowersyjnych. Z tego co zdążyłem się zorientować (chociaż moja znajomość języków obcych nie pozwala mi dogłębnie tego sprawdzić) BitDefender jest w tym przypadku najprawdopodobniej oferowany przez firmę zajmującą się sprzedażą systemów alarmowych jako bezpłatny dodatek do zakupionego systemu. Wynika z tego, że jeżeli chcecie skorzystać z niniejszej promocji zupełnie legalnie i uczciwie to powinniście zakupić od wspomnianej firmy jakiś system alarmowy.

Tyle na temat kontrowersji wokół tej oferty. Jeżeli chodzi o sam przedmiot promocji, to wydaje mi się, że zbędny jest tu opis tego programu. BitDefender bowiem nie różni się zbytnio od innych pakietów zabezpieczających dostępnych na rynku. Posiada więc antywirus, moduł antyspamowy, antyphishingowy,  firewall oraz kontrolę rodzicielską.

Wspomnę natomiast o tym co w tego typu programach najbardziej interesuje jego potencjalnych użytkowników. Mowa tu o skuteczności działania. Jeżeli chodzi o starsze rankingi to BitDefender plasował się często w czołówce. Natomiast w przypadku najnowszych testów porównawczych bywa różnie. Zajrzałem do rankingu AV-test prowadzonego na zlecenie niemieckiego Computer Bilda i niestety BitDefender jest nieobecny w tym rankingu. W teście amerykańskiego PC Worlda pakiet zajął 4 miejsce.

Jak zdobyć pełną wersję BitDefendera IS 2009?

Wchodzimy na stronę promocji i wypełniamy formularz rejestracyjny.

http://www.canalmail.com/forms/p9233/formularioAntivirus_pt.jsp (skopiuj i wklej)

Promocja jest już nieaktualna!

W pola formularza należy wpisać kolejno: imię, nazwisko, numer telefonu (9 cyfr), adres e-mail oraz wiek. Następnie klikamy na przycisk Enviar Dados. Na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z kluczem licencyjnym ważnym 12 miesięcy. Teraz już wystarczy tylko pobrać plik instalacyjny programu i aktywować go otrzymanym kluczem. Poniżej linki do instalatorów:

wersja 32-bitowa
http://download.bitdefender.com/windows/desktop/internet_security/final/pl/bitdefender_internetsecurity_2009_32b.exe
(skopiuj i wklej)
wersja 64-bitowa
http://download.bitdefender.com/windows/desktop/internet_security/final/pl/x64/bitdefender_internetsecurity_2009_64b.exe (skopiuj i wklej)


2 komentarze to “BitDefender Internet Security 2009 na rok za darmo!”

  1. Securitas pisze:

    Bardzo dobry pakiet zabezpieczajacy.Sam go kiedys uywalem i bylem bardzo zadowolony.
    Niestety pomimo roznych kombinacji nie udalo mi sie zarejestrowac na tej stronce i wyslac danych.Mozliwe ze ta promocja ma ograniczenie pozwalajace skorzystac tylko obywatelom danego kraju.No coz bede probowal dalej…moze sie uda.Jesli nie to szkoda.

  2. admin pisze:

    Najwyraźniej organizator promocji zorientował się, że z oferty korzystają również osoby nie będące klientami tej firmy, ponieważ link do formularza został już zablokowany. Gratuluję tym, którzy wykazali się refleksem i zdążyli zdobyć klucz ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.