East-tec Eraser 2009 za free!

Dodał: admin luty - 24 - 2010

easttec-eraser Ta promocja dotyczy również szeroko pojętego tematu bezpieczeństwa, ale tym razem nie będzie to kolejny program antywirusowy. Promocja dotyczy bowiem legalnej pełnej wersji programu East-tec Eraser 2009. Oferta została przygotowana przez szwedzki magazyn komputerowy PC FÖR ALLA i jest skierowana do czytelników tego właśnie czasopisma. Zatem jeżeli kupiliście ostatni numer pisma a nie do końca orientujecie się w języku to tutaj znajdziecie instrukcję, która pomoże wam poradzić sobie z rejestracją ;)

Tak jak wspomniałem na wstępie East-tec Eraser jest aplikacją służącą do zachowywania prywatności podczas pracy z komputerem. W czym dokładnie pomaga to oprogramowanie? Jak sama nazwa programu wskazuje -Eraser – przyda się  w sytuacji gdy zapragniemy skasować w nieodwracalny sposób dane z naszego dysku twardego. Eraser usunie je w taki sposób, by ich odzyskiwanie nawet za pomocą profesjonalnego sprzętu nie było możliwe. Co więcej aplikacja potrafi usuwać dane „do końca” tj. kasować w sposób permanentny pliki, które usunęliśmy w tradycyjny sposób. East-tec Eraser posiada również moduł pozwalający na usuwanie danych osobistych takich jak historia odwiedzanych stron www, pliki cookies czy inne pliki tymczasowe.

W jaki sposób zdobyć pełną wersję East-tec Eraser 2009?

Wystarczy wejść na stronę promocji i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

http://www.east-tec.com/offers/pcforalla/2009/eraser/register.htm
(skopiuj i wklej)

Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć by otrzymać klucz licencyjny. Plik instalacyjny można pobrać korzystając z odnośnika poniżej.

http://www.east-tec.com/offers/dotTech/2009/eraser/license/etedotTech.exe
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.