Rising Personal Firewall na pol roku za darmo!

Dodał: admin luty - 13 - 2010

rising_internet_security_2009 Wczoraj przedstawiałem Wam promocję umożliwiającą zdobycie darmowego i legalne klucza licencyjnego na Rising Internet Security 2010. Dziś z kolei publikuję kolejną ofertę pochodzącą od tego samego producenta. Tym razem do wzięcia jest zapora sieciowa Rising Personal Firewall 2010 z zupełnie bezpłatnym i legalnym kluczem licencyjnym ważnym przez pół roku. Program ten jest obecnie oferowany przez producenta w cenie 20$ za roczną licencję, tak więc wartość powyższej promocji to 10$.

Tak jak już wspominałem w poprzednim wpisie, produkty Beijing Rising International Software są dosyć nowe na rynku oprogramowania zabezpieczającego i chociaż są już dosyć dobrze znane w Azji, to u nas w Polsce nie są jeszcze zbyt dobrze rozpoznawalne. Chociaż muszę przyznać, że przeglądając polski internet można znaleźć coraz więcej opinii dotyczących produktów marki Rising.

Producent programu na swojej stronie internetowej jako główne cechy Rising Personal Firewall 2010 przedstawia m.in:

  • dwustrefowe środowisko użytkownika – środowisko administracyjne z pełnym dostępem do opcji konfiguracyjnych zapory oraz środowisko zwykłego użytkownika z ograniczonymi możliwościami konfiguracji
  • ochronę zapobiegającą zatruciu tablicy ARP (ARP Spoofing Defense
  • moduł ochrony antyphishingowej
  • monitor aplikacji korzystających z sieci
  • filtrowanie pakietów

Rising Personal Firewall zdążył już zebrać dużo dobrych opinii od internautów, wskazujących tym samym, że jest to aplikacja warta zainteresowania. Osobiście nie testowałem tej zapory liczę więc, że któryś z czytelników używających Rising Personal Firewall podzieli się z nami swoimi doświadczeniami.

Jak zdobyć Rising Personal Firewall 2010?

Wystarczy pobrać i zainstalować program korzystając z poniższego odnośnika. Instalator posiada wbudowany klucz licencyjny ważny 6 miesięcy.

http://rsdownload.rising.com.cn/for_down/rsfree/rfwfree10.exe 
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.