Trend Micro Internet Security 2010 na rok!

Dodał: admin luty - 28 - 2010

trend-micro-is2010 Jeżeli nie lubicie bawić się w monitorowanie aktualnych promocji dotyczących oprogramowania antywirusowego i co kilka miesięcy zmieniać antywirusa to ta promocja jest zdecydowanie przeznaczona dla Was. Przedmiotem niniejszej oferty jest legalny klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji pakietu zabezpieczającego Trend Micro Internet Security 2010 przez okrągły rok! Wartość tej licencji to ok. 50 euro.

Trend Micro Internet Security 2010 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. Co ciekawego znajdziemy w tym pakiecie? Producent programu wśród głównych cech tego oprogramowania wymienia:

  • Program antywirusowy chroniący nas przed takimi zagrożeniami jak wirusy, spyware i inne szkodliwe oprogramowanie. Ochroną aplikacji objęte są także komunikatory internetowe oraz poczta elektroniczna.
  • rozbudowana ochrona antyspamowa
  • moduł chroniący nas przed niebezpiecznymi odnośnikami i witrynami internetowymi
  • ochronę rodzicielską
  • ochronę dysków wymiennych, pendrive itd.

Jak widać z powyższego opisu pakiet ten oferuje raczej standardowe funkcje jakich możemy wymagać od współczesnego pakietu zabezpieczającego. Nie znajdziemy natomiast bardziej zaawansowanych funkcji, którymi chwalą się liderzy rankingów oprogramowania antywirusowego. A co jeżeli chodzi o skuteczność pakietu?  W teście przeprowadzonym przez niemieckie laboratorium AV-Test Trend Micro Internet Security 2010 zajął ostatnie miejsce wśród testowanych programów pod względem wykrywania zagrożeń z wykrywalnością na poziomie 83,3%. W teście blokowania złośliwego oprogramowania wyprzedził natomiast tak znane aplikacje jak Bitdefender czy F-Secure. Z kolei w teście przeprowadzonym przez Matousec Trend Micro Internet Security 2010 zajął miejsce w połowie stawki wyprzedzając również wymienione wcześniej program. Niestety autorzy testu wystawili mu rekomendację „nie zalecany” (not recommended).

Jak zdobyć Trend Micro IS 2010 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć znajdujący się w prawym górnym rogu witryny przycisk Activate Free Trend Micro Internet Security. Po kliknięciu przycisku rozpocznie się pobieranie pliku instalacyjnego.

http://shop.trendmicro.com/iomega/en/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.