Avira Premium Security znowu za darmo!

Dodał: admin marzec - 24 - 2010

avira-security-suite Zaledwie miesiąc temu publikowałem informację pozwalającą na zdobycie całkowicie legalnego i bezpłatnego 3 miesięcznego klucza licencyjnego dla programu Avira Premium Security. Dziś powtórka z rozrywki – kolejna szansa na zdobycie klucza dla tego programu zabezpieczającego. Jeśli nie mieliście okazji korzystać z pakietu Avira Premium Security to teraz będziecie mogli go dogłębnie testować aż przez 90 dni.

Myślę, że pakiet ten jest raczej dobrze znany polskim użytkownikom komputerów. Dla przypomnienia jednak poniżej zamieszczam krótki opis tego oprogramowania.

Avira Premium Security Suite jest pakietem zabezpieczającym stanowiącym kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające komputer przed złośliwym oprogramowaniem i innym zagrożeniom. Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, Avira Premium Security posiada m.in:

 • moduł antywirusowy
 • moduł chroniący przed reklamami i oprogramowaniem szpiegującym
 • ochronę przed rootkitami
 • ochronę antyphishingową
 • skaner wiadomości e-mail
 • zaporę sieciową
 • moduł ochrony rodzicielskiej
 • ochronę przed botnetami
 • moduł umożliwiający tworzenie kopii zapasowych

Z powyższego wyliczenia wynika, że produkt ten zawiera bardzo ciekawy zestaw funkcji. A jak wygląda działanie programu w praktyce? Pakiet ten nigdy nie gościł na moim komputerze, nie mogę więc przedstawić swojej osobistej opinii. Podeprę się zatem opublikowanymi w internecie testami oprogramowania zabezpieczającego. Związane z Computer Bildem niemieckie laboratorium AV-Test umiejscowiło Avirę pośrodku rankingu w kategorii liczby wykrytych zagrożeń, wskazując jednocześnie, że program podnosił dużo fałszywych alarmów. Z kolei w kategorii blokowania złośliwego oprogramowania program ten zajął 5 miejsce na 12 testowanych aplikacji. Z kolei witryna matousec.com umieściła Avirę w dolnej części rankingu z rekomendacją negatywną (nie polecany).

Jak zdobyć klucz dla Avira Premium Security?

Wystarczy wejść na podaną poniżej stronę promocji i wypełnić poprawnie formularz rejestracyjny. UWAGA! Promocja jest przeznaczona dla Brytyjczyków. Jeśli jesteś Brytyjczykiem a aktualnie przebywasz na terytorium Polski, nie będziesz mógł skorzystać z promocji, gdyż witryna weryfikuje numer IP. W tym przypadku można skorzystać z bramki proxy (kliknij tutaj).

https://license.avira.com/en/promotion-rll107qrhqj3f9byjqlb (skopiuj i wklej)


3 komentarze to “Avira Premium Security znowu za darmo!”

 1. Bobby pisze:

  We are sorry but this promotion is not available in your region.

 2. admin pisze:

  @Bobby
  Dlatego też napisałem, że należy skorzystać z bramki proxy z brytyjskim adresem IP. Odnośnik do jednej z nich umieściłem w tekście. Sprawdziłem – działa. Ponadto w Google można znaleźć mnóstwo innych działających bramek.

 3. Pan Sprintf pisze:

  Mam pytanie, może wie ktoś z jakiego portu korzysta avira antyvir przy aktualizacji?
  Mój ISP chyba zablokował mi ten port.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.