Panda Global Protection 2010 na 3 m-ce za darmo!

Dodał: admin marzec - 4 - 2010

pandais2010 Jeśli kończy Ci się właśnie licencja na program antywirusowy od Pandy to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Masz kolejną okazję by przedłużyć działanie programu. Przedmiotem tej promocji jest bowiem w pełni legalny klucz licencyjny uprawniający do korzystania z Panda Global Protection 2010 przez 3 miesiące. A wszystko to kompletnie za darmo. Oferta ta została przygotowana przez producenta programu i ma służyć jego promocji. Mam nadzieję, że to nie ostatnie słowo Pandy w kwestii kampanii promocyjnych ;)

Panda Global Protection 2010 to najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający spośród wszystkich produktów oferowanych przez Panda Software.  Co ciekawego znajdziemy w tym pakiecie? Na stronie producenta znajdujemy taki oto opis tego produktu:

Panda Global Protection 2010 stworzony został z myślą o użytkownikach poszukujących nie tylko maksymalnej ochrony przed wszelkimi zagrożeniami, ale także dbających o bezpieczeństwo gromadzonych danych oraz wydajność posiadanego komputera. Program zabezpiecza przed wirusami, robakami, programami szpiegującymi i innymi złośliwymi kodami. Dodatkowo pełne bezpieczeństwo w internecie gwarantuje zapora firewall, monitor sieci WiFi, kontrola rodzicielska oraz filtr antyspamowy. Program pozwala też na optymalizację pracy komputera, znacząco poprawiając jego wydajność. Aplikację wyróżnia możliwość tworzenia kopii zapasowych najważniejszych danych i zapisanie ich na dowolnym nośniku lub zewnętrznym serwerze o pojemności 5GB! Dzięki temu zachowane pliki dostępne będą z każdego miejsca na świecie.

Od siebie dodam jeszcze, że użytkownicy chwalą program za jego niską zasobożerność co w praktyce przekłada się na bardziej komfortową pracę z chronionym komputerem. Na stronie producenta znajdziemy również informację, że program Pandy uzyskał pierwsze miejsce wśród wszystkich programów antywirusowych przetestowanych przez niemieckie laboratorium AV-Test w listopadzie 2009 r. W najnowszym teście pakietów zabezpieczających, w którym uwzględniono program Panda Internet Security 2010, zajął on 6 miejsce w kategorii wykrywania złośliwego oprogramowania oraz 3 miejsce w kategorii blokowania złośliwego oprogramowania.

Jak zdobyć Panda Global Protection 2010?

Wystarczy skorzystać z linku poniżej by pobrać plik instalacyjny programu, a następnie zainstalować go na dysku. Instalator posiada wbudowany klucz licencyjny, nie musimy więc dokonywać żadnych dodatkowych rejestracji.

http://acs.pandasoftware.com/marketing/promo/GP10HQ.exe
(skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Panda Global Protection 2010 na 3 m-ce za darmo!”

  1. Anonim pisze:

    dobry program

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.