Domeny .com za darmo

Dodał: admin czerwiec - 6 - 2010

domeny_www_sm Domeny z końcówką COM są chyba najbardziej znanymi i rozpoznawalnymi spośród wszystkich obecnie dostępnych domen. Stały się wręcz symbolem internetu jako globalnej sieci. Biorąc fakt, że są aż tak dobrze rozpoznawalne wśród internautów oraz to, że zostały stworzone dla przedsięwzięć komercyjnych, sprawia iż stanowią one idealną podstawę dla wystartowania z przedsięwzięciem o globalnej skali i dużych zyskach ;)

Jeśli zawsze marzyłeś by stworzyć stronę o globalnym zasięgu i podbić światowe rynki, to teraz masz na to niepowtarzalną okazję. W prawdzie zakup domeny .com to nie jest wielki wydatek – zaledwie kilka-kilkanaście dolarów amerykańskich lub ich równowartość w złotówkach, ale skoro można mieć coś za darmo to po co przepłacać ;)

Oczywiście biorąc domenę w tego typu promocji, należy liczyć się z tym, że żadne przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą domen nie jest Św. Mikołajem i rozdając je liczy na zysk przy odnowieniu domeny po roku jej używania. Wtedy też należy się spodziewać dużo wyższej ceny niż u innych rejestratorów.

Jak zdobyć domenę .COM za darmo?

Zanim przejdę do konkretów, podam kilka warunków na jakich prowadzona jest niniejsza promocja:

  • jeden klient może nabyć tylko jedną domenę .com w promocji
  • dozwolony jest zakup tylko nowych domen
  • podczas rejestracji domeny trzeba podać numer swojej karty kredytowej lub konta PayPal
  • promocja jest ważna do 30 czerwca 2010 r.

Jeśli jesteś zdecydowany zgarnąć domenę .com w powyższej promocji, wystarczy że przejdziesz na stronę oferenta korzystając z poniższego linku:

http://order.1and1.com (skopiuj i wklej)

Po załadowaniu strony kliknij w banner po prawej stronie witryny. Jeżeli chcemy mieć witrynę COM zupełnie za darmo, na kolejnej załadowanej podstronie należy wybrać pierwszą opcję od lewej. Podczas rejestracji bez obaw można podawać jako kraj zamieszkania Polskę, gdyż promocja ta obejmuje również nasz kraj ;)

Powodzenia wojowaniu Internetu ;)


1 komentarz to “Domeny .com za darmo”

  1. sex pisze:

    wow a gdzie teraz za darmo ?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.