Ocster Backup Business za darmo!

Dodał: admin czerwiec - 16 - 2010

ocster_backup_pro4 Wszyscy za pewne zdajemy sobie sprawę jak ważne jest wykonywanie regularnych kopii zapasowych ważnych plików. Za pewne część z was na własnej skórze doświadczyła skutki zaniedbania tych czynności. Jeżeli akurat szukacie jakiegoś oprogramowania do wykonywania backupów to dobrze trafiliście!

Dzięki uprzejmości niemieckiego portalu komputerowe PCWelt oraz producenta oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych – firmy Ocster do wzięcia jest zupełnie bezpłatna i darmowa pełna wersja Ocster Backup Business 1.0! Co więcej z promocji tej mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, gdyż nie jest ona przeznaczona wyłącznie dla czytelników pisma PC Welt, a do wszystkich internautów ;)

Co bardzo ciekawe na stronie producenta nie znajdziemy żadnego opisu dotyczącego Ocster Backup Business. W zasadzie poza stroną PC Welt nigdzie nie znajdziemy wzmianki o tej aplikacji. Jak udało mi się dowiedzieć, produkt ten dopiero będzie wydany w najbliższym czasie a jego cena ma wynosić ok. 50 euro. Można by rzecz, że w tym przypadku mamy do czynienia z rodzajem beta-testu lub kampanią promocyjną poprzedzającą wprowadzenie produktu na rynek. Sądząc po nazwie aplikacji, będzie ona przeznaczona na rynek przedsiębiorstw.

Program ten jest łatwym w użyciu narzędziem, z którego pomocą z powodzeniem wykonamy kopie zapasowe interesujących nas plików i folderów do cech wyróżniających ten program możemy zaliczyć:

  • w pełni automatyczne wykonywanie kopii
  • wykonywanie kopii danych z programu Outlook za pomocą jednego kliknięcia
  • automatyczne wstrzymywanie wykonywania kopii zapasowej gdy inny program będzie potrzebował mocy obliczeniowej komputera
  • łatwe wstrzymywanie i wznawianie procesu wykonywania backupu
  • wsparcie dla lokalizacji docelowych w sieci
  • szyfrowanie archiwów
  • usługę Ocster Secure Storage

Jak widać powyższa lista czyni z Ocster Backup Business dosyć interesujące narzędzie do wykonywania kopii zapasowych. Osobiście chyba się skuszę na tą promocję i wypróbuję działanie tego programu.

Jak zdobyć Ocster Backup Business za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym. Po jego kliknięciu otrzymamy kolejną – tym razem z kluczem.

https://www.ocster.com/unlock/obb/en?edt=pcwde10 (skopiuj i wklej)

Następnie przechodzimy na stronę PCWelt i klikamy w przycisk Download starten by pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.pcwelt.de/downloads/datenschutz/datensicherheit/2344461/ocster-backup-business/50456_downloadhinweis.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.