FSC_IS2010 Kilka dni temu informowałem o otwartym beta programie pozwalającym na testowanie F-Secure Internet Security 2011. Jeżeli oprogramowanie marki F-Secure jest waszym ulubionym, a z jakiegokolwiek względu nie chcecie instalować na swoim komputerze wersji beta najnowszej odsłony pakietu, możecie skorzystać z tej promocji i zgarnąć zupełnie darmowy 3-miesięczny klucz, dzięki któremu będziecie mogli cieszyć się z pełnej wersji F-Secure Internet Security 2010. Ważna wiadomość dla zwolenników programów porozumiewających się z użytkownikiem w naszym rodzimym języku: klucz działa również z polską wersją językową!

Niniejsza promocja została przygotowana przez firmę F-Secure przy współpracy z portalem Ask.com. Chociaż do uzyskania klucza nie jest potrzebne wykonywanie żadnych czynności rejestracyjnych to instalując klucz dobrym pomysłem jest zajrzenie chociaż na chwilę na wspomniany portal, by odwdzięczyć się za ich hojność ;)

Produkt jest bardzo dobrze znany i z własnych obserwacji poczynionych przy prowadzeniu tego bloga wiem, że ma całkiem spore grono wiernych użytkowników. Dlatego też oszczędzę zbędnego kadzenia i przypomnę krótko jakie funkcje znajdziemy w F-Secure Internet Security 2010:

 • Bezpieczeństwo w sieci bez spowalniania komputera. Ochrona przed wirusami, spamem, innym złośliwym oprogramowaniem oraz cyberprzestępcami.
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Blokowanie wirusów, programów szpiegujących i innego złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym
 • Błyskawiczna ochrona przed nowymi zagrożeniami (technologia DeepGuard)
 • Zapora chroniąca przed hakerami
 • Ochrona przeglądania wykrywa niebezpieczne witryny i chroni tożsamość użytkownika w sieci
 • Ochrona dzieci przed nieodpowiednimi treściami w Internecie
 • Filtrowanie spamu i ataków typu phishing w poczcie e-mail

Jak zdobyć klucz dla F-Secure Internet Security 2010 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skopiować zamieszczony tam klucz. Jest on jednakowy dla wszystkich korzystających z promocji, tak więc bez obaw można go wykorzystać na kilku komputerach.

http://www.f-secure.com/en_UK/offers/asktrials/index.html?ecid=1197
(skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny pakietu w polskiej wersji językowej można z kolei pobrać z wielu różnych portali z oprogramowaniem, np:

http://www.dobreprogramy.pl/FSecure-Internet-Security,Program,Windows,13171.html (skopiuj i wklej)


2 komentarze to “Darmowy 3-miesieczny klucz dla F-Secure Internet Security 2010”

 1. HOME pisze:

  Pożyjemy zobaczymy.

 2. HOME pisze:

  Ale o co chodzi?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.