Steganos Privacy Suite 10 za darmo

Dodał: admin lipiec - 21 - 2010

steganos-privacy-suite10 Po raz kolejny dzięki uprzejmości i hojności naszych sąsiadów zza zachodniej granicy mam możliwość wzbogacenia się o kolejny wartościowy program zupełnie za darmo. Tym razem do wzięcia jest zupełnie darmowa i legalna pełna wersja Steganos Privacy Suite 10. Jest to wersja o oczko niższa od tej obecnie dostępnej w sprzedaży. Przedmiot niniejszej promocji z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym swoją prywatność. Steganos Privacy Suite jest bowiem zbiorem narzędzi służących do zabezpieczania i szyfrowania prywatnych danych użytkownika komputera. Najnowsza wersja programu oferowana obecnie w sprzedaży została wyceniona przez jego producenta na 70$.

Jak przystało na porządny pakiet, w skład Steganos Privacy Suite wchodzi szereg modułów odpowiedzialnych za ochronę naszych prywatnych danych. Wśród nich warto wspomnieć o takich funkcjach jak:

  • wirtualne dyski – z pomocą programu stworzymy zaszyfrowany wirtualny dysk twardy na którym bez obaw można umieścić nawet najbardziej poufne dane
  • szyfrowanie wiadomości e-mail
  • Portable Safe – moduł odpowiedzialny za zabezpieczanie i szyfrowanie danych znajdujących się na nośnikach wymiennych, takich jak płyty CD/DVD czy pendrive.
  • niszczarka plików

Jak zdobyć Steganos Privacy Suite 10 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i w odpowiednie pole wpisać swój adres e-mail. Po kilku chwilach zostanie przesłana wiadomość zawierająca klucz licencyjny.

http://www.steganos.com/magazine/pcwelt/sss10 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać z następującej lokalizacji:

http://file.steganos.com/software/sss10int.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.