Zemana AntiLogger przez 60 dni za darmo

Dodał: admin lipiec - 24 - 2010

zemana-antilogger W marcu tego roku publikowałem wiadomość dotyczącą promocji, której przedmiotem również był program Zemana AntiLogger, z tym że wówczas do wzięcia była licencja ważna aż przez rok. No cóź, może klucz licencyjny ważny przez 60 dni nie jest tak atrakcyjny w porównaniu z poprzednią ofertą, ale jeżeli ktoś nie miał okazji zapoznania się z funkcjonalnością tego programu, to dzięki niniejszej ofercie może to zmienić. Standardowa cena programu to 34$.

Zemana Antilogger jest ciekawą aplikacją, pomagającą w zabezpieczeniu komputera przed zagrożeniami płynącymi z internetu. Aplikacja ta specjalizuje się w wykrywaniu i ochronie przed oprogramowaniem szpiegującym zdolnym do wykradania poufnych danych. Mowa tu o tak wrażliwych danych jak np. loginy i hasła do banków, portali społecznościowych itd. Zemana Antilogger w czasie rzeczywistym monitoruje pracę wszystkich uruchomionych w systemie aplikacji, by w porę zareagować na wszelkie niebezpieczne akcje informując nas o tym, a także neutralizując potencjalne zagrożenie.

Jak zdobyć klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić krótki formularz. Klucz licencyjny zostanie przesłana na wskazany adres e-mail.

http://www.zemana.com/ZAL-Promo4.aspx?language=EN&PromoId=1094861584 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z poniższego linku:

http://www.zemana.com/ZAL-Promo4-Down.aspx?language=EN&PromoId=1094861584 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.