BitDefender Antivirus 2010 na rok za darmo przez 24h!

Dodał: admin sierpień - 13 - 2010

bitdefender Niebywała okazja na zdobycie legalnego i darmowego klucza licencyjnego do oprogramowania antywirusowego. Nie jest to wprawdzie produkt będący w czołówce najbardziej skutecznych antywirusów, ale jeżeli aktualnie nie posiadacie żadnego oprogramowania zabezpieczającego możecie uznać tą promocję za bardzo ciekawą. Tym bardziej ciekawszą jeżeli dodam, że przedmiotem jest klucz licencyjna na BitDefender Antivirus ważny aż przez rok! Promocja jest ważna tylko przez 24 godziny! Standardowa cena programu to 25$. Aplikacja posiada polską wersję językową.

BitDefender prosty w obsłudze program antywirusowy, który pomoże nam zachować niezbędny poziom bezpieczeństwa pozwalający na korzystanie z komputera bez obaw o infekcję złośliwym oprogramowaniem. Oprogramowanie to posiada moduł monitorowania w czasie rzeczywistym plików, rejestru oraz aktywności w sieci, w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju zagrożeń. Trzeba również wspomnieć o module odpowiedzialnym za blokowanie określonym aplikacjom dostępu do rejestru systemowego.

Wersja 2010 została wyposażona również w skaner rootkitów oraz monitor aktywności internetowej. Producent programu zapewnia, że BitDefender to lekka aplikacja, która nie obciąża w znaczący sposób zasobów systemowych.

Jak zdobyć BitDefender Antivirus 2010 za darmo?

Program będzie można pobrać ze strony promocyjnej przez 24 godziny. Promocja startuje w piątek, 13 sierpnia w południe. W chwili gdy piszę ten wpis oferta nie jest jeszcze aktywna. Poniżej link do strony promocyjnej:

http://store.v3.co.uk/?act=details&id=12334 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Jako, że promocja  ta jest przeznaczona dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Ci z Was którzy chwilowo przebywają poza swoim krajem a chcieliby skorzystać z tej promocji mogą to uczynić za pomocą następujących bramek proxy:

http://browsesafely.co.uk/
http://a1p.org/

Dzięki Oxygen Thief! ;)


2 komentarze to “BitDefender Antivirus 2010 na rok za darmo przez 24h!”

 1. Konkurencja pisze:

  Witaj :)

  Zmieniły się zasady tej promocji,dostępna jest tylko dla mieszkańców UK
  ale wystarczy skorzystać z Proxy
  http://browsesafely.co.uk/
  http://a1p.org/
  Pozdrawiam

 2. admin pisze:

  Dzięki za monitorowanie sytuacji ;) Zaraz dodam info do wpisu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.