GOTD: Ocster Backup Pro 4 za darmo

Dodał: admin sierpień - 16 - 2010

ocster_backup_pro4 Na początek nowego tygodnia ciekawą promocję serwuje nam portal GiveawayOfTheDay. Do wzięcia jest narzędzie z kategorii programów do wykonywania kopii zapasowych, tzw. backupów, więc propozycją tą powinni się zainteresować wszyscy czytelnicy. Wszak bezpieczeństwo danych, które przechowujemy na naszych komputerach jest sprawą priorytetową. Przedmiotem niniejszej promocji jest zupełnie legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Ocster Backup Pro 4. Jak zwykle oferta GOTD jest ograniczona w czasie i jest aktualna tylko do jutra, 17 października do godz. 9:00 rano. Produkt jest oferowany poza promocją w cenie 40$.

Producent programu, firma Ocster, zapewnia że Ocster Backup Pro 4 to bardzo proste w obsłudze narzędzie do wykonywania regularnych kopii zapasowych. Aplikacja została zaprojektowana w ten sposób, by maksymalnie zautomatyzować proces wykonywania backupu.

Jakiś czas temu testowałem ten program i w zasadzie nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń. Od strony graficznej prezentował się dosyć ładnie. Nie było również żadnych problemów z obsługą ;) Myślę, że Ocster Backup Pro 4 bez trudu poradzi sobie z większością podstawowych zadań z zakresu wykonywania kopii zapasowych.

Niestety bardziej wymagający użytkownicy, którzy chcą zastosować trochę niestandardowe rozwiązania wykonywania kopii zapasowych i w pełni zautomatyzować ten proces, będą zawiedzeni. Programowi brakuje bowiem tych bardziej zaawansowanych funkcji, które można spotkać w droższych aplikacjach.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=14699 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.