Avira AntiVir Premium na 90 dni za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 18 - 2010

avira-antivir-premium Jeżeli akurat kończy wam się licencją na program antywirusowy i szukacie czegoś ciekawego to macie szczęście ;) Na horyzoncie pojawiała się kolejna promocja, której przedmiotem jest oprogramowanie z kategorii programów zabezpieczających. A konkretnie chodzi o zupełnie bezpłatną i legalną licencję umożliwiającą korzystanie z programu Avira AntiVir Premium aż przez 90 dni. Wygląda na to, że Avira w regularnych odstępach czasu raczy nas tego typu promocjami i każdy czujny użytkownik przy odrobinie szczęścia może mieć zapewnioną ciągłą ochronę antywirusową zupełnie za darmo ;) Program w języku angielskim.

Avira AntiVir Premium to sztandarowy produkt firmy Avira. Jest to program antywirusowy zapewniającą niezbędną ochronę zapobiegającą zainfekowaniu komputera przez współczesne szkodliwe oprogramowania. W skład antywirusowa wchodzi kilka modułów składających się na kompleksową ochronę przed szkodnikami.  Aplikacja chroni między innymi przed wirusami, trojanami, robakami, dialerami, adware, spyware rootkitami oraz phishingiem. Znajdziemy tu także moduł ochrony antyspamowej.

To co wyróżnia program na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań antywirusowych to przede wszystkim niskie wymagania sprzętowe. Avira AntiVir Premium zadowoli się już 256 MB pamięci RAM i 150 MB przestrzeni na dysku twardym. Chociaż antywirusowi brakuje trochę do czołówki w tej branży to jest ceniony i polecany przez wielu użytkowników.

Jak zdobyć Avira AntiVir Premium za darmo?

Wystarczy przejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podać należy imię, nazwisko, adres e-mail i kraj. Na podany adres zostanie przesłany klucz licencyjny.

https://license.avira.com/it/promotion-4fp71ucpghw1y6kspd21 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z linku poniżej:

http://dlpe.antivir.com/package/wks_avira/win32/en/pepr/avira_antivir_premium_en.exe (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Avira AntiVir Premium na 90 dni za darmo!”

  1. Avira najlepsza pisze:

    Avira bije te pozostałe antyviry na głowę. To oprogramowanie ze ścisłej czołówki najlepszych antywirusów. Najlepsze są: BitDefender 2011 ( niestety usuwa wszystkie keygeny bez możliwości odzysku), Avira, Norton, Kasperski, ESET. Reszta to oprogramowanie średniej klasy np. FSecure. AV, PAnda itd, to atrapy, a nie antywirusy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.