Kaspersky Mobile Security 9 na 3 m-ce za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 7 - 2010

kaspersky-mobile-security W swoim dzisiejszym wydaniu dziennik Rzeczpospolita kontynuuje podjęty wczoraj temat bezpłatnego oprogramowania antywirusowego pochodzącego od firmy Kaspersky. Po wczorajszej promocji dotyczącej darmowych kluczy dla Kaspersky Internet Security 2011 czas na kolejną promocję, w której do zdobycia są klucze do nieco mniej popularnego pakietu – Kaspersky Mobile Security 9. Przedmiotem oferty są darmowe klucze pozwalające na korzystanie ze wspomnianego pakietu przez 3 miesiące. By skorzystać z promocji należy zakupić dzisiejsze wydanie dziennika Rzeczpospolita w cenie 3,40zł lub 7,99zł przy wydaniu z płytką CD.

Kaspersky Mobile Security 9 jest pakietem zabezpieczającym nowej generacji i przeznaczonym dla urządzeń mobilnych, a w szczególności nowoczesnych telefonów komórkowych działających pod kontrolą mobilnych systemów operacyjnych. Specyfika programu sprawia więc, że jest to oferta atrakcyjna dla dużo mniejszej grupy użytkowników, w przeciwieństwie do wczorajszej promocji.

Ponieważ Kaspersky Mobile Security nie jest jeszcze popularnym pakietem, zamieszczam   Jak każdy program, który wyszedł spod dłuta rosyjskiego producenta oprogramowania przeznaczone jest one do zabezpieczenia przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem na telefony komórkowe. Ponadto pakiet potrafi ukryć wybrane przez nas kontakty i SMS-y, które chcielibyśmy zachować tylko dla siebie. Jeżeli to nam nie wystarcza to Kaspersky Mobile Security może umieścić kontakty i SMS-y w zaszyfrowanych folderach. Warto uwagi jest również funkcja filtrowania wiadomości tekstowych i rozmów głosowych. Sprowadza się ona do definiowania tzw. białych i czarnych list. Kaspersky w wersji mobilnej oferuje również funkcje ochrony rodzicielskiej pozwalającą na zablokowanie wysokopłatnych numerów premium oraz lokalizowanie położenia telefonu za pomocą modułu GPS.

Byłbym zapomniał. Co oczywiste tak renomowany producent oprogramowania nie mógł zapomnieć o funkcjach zabezpieczających na wypadek kradzieży telefonu. Wśród nich można wymienić zdalne blokowanie telefonu i czyszczenie prywatnych danych oraz lokalizowanie położenia telefonu za pomocą modułu GPS.

Chociaż opis pakietu brzmi zachęcająco to jednak nie będzie mi dane go przetestować osobiście. Kaspersky Mobile Security jest kompatybilny jedynie z bardziej zaawansowanymi smartphonami:

 • wyposażonymi w system Symbian OS 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 – tylko telefony Nokia
 • wyposażonymi w system Microsoft Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5

Jak zdobyć Kaspersky Mobile Security 9 za darmo?

Należy zakupić dzisiejsze wydanie Rzeczpospolitej, a następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Konieczne będzie podanie kodu zamieszczonego w gazecie.

http://www.kaspersky.pl/rp.KMS (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z linków poniżej:

Wersja dla urządzeń pracujących na Symbianie:
http://www.kaspersky.com/mobile_downloads?chapter=207716650&downlink=206913840 (skopiuj i wklej)

Wersja dla urządzeń pracujących na Windows Mobile:
http://www.kaspersky.com/mobile_downloads?chapter=207716651&downlink=206914363 (skopiuj i wklej)


3 komentarze to “Kaspersky Mobile Security 9 na 3 m-ce za darmo!”

 1. Jan pisze:

  Z tyłu opakowanie jest kod uniwersalny może ktoś go podać ??

 2. adky pisze:

  KMS9-734001
  mam nadzieje ze to to

 3. meight pisze:

  Można jeszcze wygrać ten program:
  Stwórz oryginalny komiks, odpowiadając na pytanie konkursowe.
  http://www.facebook.com/Prawocodnia?v=app_149921505028811&ref=ts

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.