PC Tools Internet Security 2010 na rok za darmo

Dodał: admin wrzesień - 10 - 2010

pctools-internet-security-2010 Przed nami kolejna ciekawa promocja pozwalająca na zwiększenie bezpieczeństwa swojego komputera. Tym razem jest to zupełnie darmowa i legalna pełna wersja pakietu PC Tools Internet Security 2010. Jest to o „oczko” niższa wersja od obecnie dostępnego w sprzedaży pakietu oznaczonego numerem 2011. Co najbardziej interesujące, przedmiotem promocji jest licencja pozwalająca na korzystanie z programu aż przez rok! Wystarczy więc by dogłębnie przetestować program ;) Standardowa cena programu poza promocją to 50 funtów brytyjskich. Promocja przeznaczona dla mieszkańców Niemiec.

PC Tools Internet Security 2010 to pakiet zapewniający ochronę przed zagrożeniami z sieci. Na pakiet składają się moduły zabezpieczające przed spyware, wirusami oraz spamem, a także moduł zapory sieciowej. Producent programu chwali się, że pakiet ten został wyposażony w autorski mechanizm Behavior Guard, dzięki któremu nowe, nieznane zagrożenia są blokowane szybciej niż za pomocą tradycyjnych metod. Drugim ważnym mechanizmem jest Browser Defender chroniący przed atakami przez strony internetowe – phishing, próby zastraszenia, szkodliwe pobrania automatyczne.

Inną ciekawą funkcjonalnością pakietu jest informowanie o zagrożeniach już na poziomie wyszukiwania informacji w Internecie. Program monitoruje na bieżąco przeglądane przez nas strony www i analizuje je wykorzystując zarówno czarne listy jak i dynamiczną analizę zawartości, zapewniając dzięki temu wysoki poziom bezpieczeństwa przy korzystaniu z zasobów światowej sieci.

Jak zdobyć PC Tools Internet Security 2010 za darmo?

Ponieważ promocja przeznaczona jest tylko dla użytkowników sieci legitymujących się niemieckimi adresami IP, chętni do skorzystania z tej promocji przebywający czasowo poza terytorium Niemiec lub posiadających łącze, dla którego dostawca nie nadaje adresu IP z niemieckiej puli będą musieli wspomóc się serwerami proxy ;) Niestety ze względu na to, iż organizator loguje adresy IP użyte do rejestracji, każdy serwer proxy może być użyty tylko raz. Dlatego też nie podaję tu żadnych adresów proxy gdyż mija się to całkowicie z celem. Liczę natomiast na waszą inwencję ;)
Sprawdziłem działanie procedury rejestracyjnej i udało mi się otrzymać klucz korzystając z polskiego adresu IP.

Aby otrzymać bezpłatny klucz licencyjny należy udać się na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Witryna promocyjna posiada również polską wersję językową – lista w prawym górnym rogu.

http://www.pctools.com/de/internet-security/free/promo/WEKA0710 
(skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu możemy pobrać korzystając z linku poniżej:

http://download.chip.eu/en/PC-Tools-Internet-Security_3397302.html# 
(skopiuj i wklej)


1 komentarz to “PC Tools Internet Security 2010 na rok za darmo”

  1. Opojek pisze:

    „Das von Ihnen aufgerufene Werbeangebot steht in Ihrem Land leider nicht zur Verfügung.”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.