BullGuard Internet Security na 6 m-cy za darmo

Dodał: admin październik - 2 - 2010

bullguard-internet-security Witam wszystkich czytelników TechnetBloga i niniejszym oświadczam, że blog wznawia swoje działanie ;) Na dobry początek promocja oprogramowania z segmentu programów zabezpieczających. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu BullGuard Internet Security 10 aż przez pół roku. Wszyscy dbający o bezpieczeństwo komputera mają więc dobrą okazję by dogłębnie przetestować najnowszą wersję tej aplikacji. Korzystając z tej promocji zaoszczędzicie ponad 22 funty. Program posiada polską wersję językową.

BullGuard Internet Security 10 to pakiet oprogramowania zabezpieczającego zapewniający – według zapewnień producenta – kompleksową ochronę komputera podczas korzystania z Internetu. W skład pakietu wchodzi moduł antywirusowy, antyspyware, antyphishingowy, a także filtr antyspamowy oraz narzędzie do wykonywania kopii zapasowych.

Dodatkowo producent chwali się takimi funkcjami programu jak ochrona behawioralna, tryb gracza, w którym pakiet minimalizuje użycie zasobów czy moduł wspomagający bezpieczne przeglądanie stron internetowych. Dużym atutem aplikacji ma być również prosty i przyjazny interfejs użytkownika, który jest bardzo dobrze odbierany przez użytkowników.

Jak zdobyć licencję na BullGuard Internet Security 10 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny. Wysyłka kluczy odbędzie się w dniu premiery BullGuard IS 2010, tj. 15 października 2010 r. W wiadomości znajdziecie również link do pobrania programu.

http://www.bullguard.com/bg/webuser.aspx (skopiuj i wklej)


4 komentarze to “BullGuard Internet Security na 6 m-cy za darmo”

 1. Jerzy63 pisze:

  Czy może ktoś już dostał wiadomość z linkiem do pobrania.

 2. Jerzy63 pisze:

  Pytanie do admin.Przed chwilą właśnie dostałem mejla z linkiem do pobrania,Mam tylko pytanie w jakim terminie muszę pobrać aby nie stracił ważności.

 3. admin pisze:

  Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Z doświadczenia wiem, że różnie to bywa ;) Chyba najlepiej zwrócić się z tym pytaniem do samego producenta programu.

 4. Jerzy63 pisze:

  Pobrałem program ale brak polskiej wersji językowej.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.