GOTD: 1AVMonitor za darmo

Dodał: admin październik - 17 - 2010

1avmonitor Niedziela na giveawayoftheday.com upływa pod znakiem monitorowania i kontroli. Dziś bowiem witryna ta proponuje nam promocję w której zdobyć można oprogramowanie służące do zdalnego kontrolowania skonfigurowanego wcześniej komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji 1AVMonitor. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na prawie 60$. Oferta jest aktualna do poniedziałku, 18 października do godz. 9:00 rano. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Wyobraźmy sobie, że przebywając z dala od domu czy firmy chcielibyśmy mieć jednocześnie kontrolę nad osobami korzystającymi z naszego komputera. Dotyczy to zarówno dzieci, które powinny być chronione przed nieodpowiednimi treściami jak i monitorowania pracowników, którzy nie zawsze zajmują się pracą ;) Właśnie w takich przypadkach przyda nam się 1AVMonitor. Program umożliwia nam zdalne monitorowanie wybranych komputerów. Aplikacja tworzy szyfrowaną stronę internetową, po zalogowaniu do której zyskujemy możliwość sprawdzenia, co dzieje się na monitorowanym komputerze.

1AVMonitor jest kompletnie niewidoczny dla kontrolowanego użytkownika. Nie znajdziemy go w menadżerze zadań, menu start pulpicie czy aplecie dodaj/usuń programy. Aplikacja obsługuje również wszystkie źródła dźwięku i obrazu kontrolowanej maszyny. Osoba monitorująca może uruchomić strumień wideo z monitora komputerowego, kamerki internetowej czy podłączonej kamery DV oraz strumień audio z podłączonego do komputera mikrofonu.

Jak zdobyć 1AVMonitor za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16259 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.