Kolejna szansa na darmowy O&O SafeErase 4

Dodał: admin październik - 31 - 2010

oo-safe-erase-4 Tytuł wpisu mówi sam za siebie. Mamy kolejną promocję dzięki którym można stać się legalnym posiadaczem narzędzia służącego do bezpiecznego usuwania niepotrzebnych nam już danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji O&O SafeErase 4. Standardowa cena programu poza promocją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Liczba licencji ograniczona!

Trzeba przyznać, że firma O&O dosyć chętnie rozdaje ten produkt. Poprzednia promocja pozwalająca na zdobycie legalnego klucza pochodzi zaledwie sprzed 2 tygodni, a program ten był już przedmiotem podobnych akcji rozdawniczych co najmniej kilka razy.

Jeżeli posiadacie jakieś poufne dane zapisane na dysku twardym komputera, to z pewnością podejmujecie pewne kroki, by dane te nie dostały się w niepowołane ręce. Warto pamiętać by takie kroki podjąć również wtedy gdy niektóre z plików przestaną nam być potrzebne. Aby być pewnym, że dane zostały bezpowrotnie skasowane i nie będzie możliwe późniejsze ich odtworzenie nie wystarczy skorzystać ze zwykłego systemowego kosza, a należy użyć bardziej zaawansowanych narzędzi.

Właśnie takim narzędziem jest O&O Safe Erase 4. Program ten jest niewielki i prosty w obsłudze, jednak pozwala skutecznie i bezpowrotnie usunąć wybrane przez nas pliki. Aplikacja pozwala usuwanie zarówno pojedynczych plików, folderów jak i całych partycji. Obsługiwane są również nośniki wymienne. Po zakończeniu procesu bezpowrotnego usuwania aplikacja wyświetli szczegółowy raport z operacji. Istotnym atutem programu jest również pełna integracja z systemowym eksploratorem, która jeszcze bardziej upraszcza korzystanie z tego narzędzia.

Jak zdobyć O&O Safe Erase 4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail. Klucz licencyjny zostanie przesłany w ciągu kilku godzin.

http://www.oo-software.com/home/de/special/cbt3569/ (skopiuj i wklej)

Pliki instalacyjne odpowiednio dla wersji 32- i 64-bitowej możemy pobrać ze strony producenta:

http://dl1.oo-software.com/files/oosafeerase4/41/OOSafeErase4Enu.exe (skopiuj i wklej)
http://dl1.oo-software.com/files/oosafeerase4/41/OOSafeErase464Enu.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.