O&O Safe Erase 4 za darmo

Dodał: admin październik - 11 - 2010

oo-safe-erase-4 Programy cenionej przez użytkowników marki O&O dawno już nie gościły na TechnetBlogu. Na horyzoncie pojawiła się jednak promocją, której przedmiotem jest właśnie oprogramowanie tego producenta. Tym razem do wzięcia jest mała acz przydatna aplikacja służąca do bezpowrotnego usuwania plików. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja O&O Safe Erase 4. Standardowa cena programu poza promocją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Jeżeli posiadacie jakieś poufne dane zapisane na dysku twardym komputera, to z pewnością podejmujecie pewne kroki, by dane te nie dostały się w niepowołane ręce. Warto pamiętać by takie kroki podjąć również wtedy gdy niektóre z plików przestaną nam być potrzebne. Aby być pewnym, że dane zostały bezpowrotnie skasowane i nie będzie możliwe późniejsze ich odtworzenie nie wystarczy skorzystać ze zwykłego systemowego kosza, a należy użyć bardziej zaawansowanych narzędzi.

Właśnie takim narzędziem jest O&O Safe Erase 4. Program ten jest niewielki i prosty w obsłudze, jednak pozwala skutecznie i bezpowrotnie usunąć wybrane przez nas pliki. Aplikacja pozwala usuwanie zarówno pojedynczych plików, folderów jak i całych partycji. Obsługiwane są również nośniki wymienne. Po zakończeniu procesu bezpowrotnego usuwania aplikacja wyświetli szczegółowy raport z operacji. Istotnym atutem programu jest również pełna integracja z systemowym eksploratorem, która jeszcze bardziej upraszcza korzystanie z tego narzędzia.

Jak zdobyć O&O Safe Erase 4 za darmo?

Jeżeli nie posiadamy konta w serwisie softwareload.de to na początku będzie konieczne jego utworzenie. Możemy to zrobić korzystając z linku poniżej:

https://download.softwareload.de/register (skopiuj i wklej)

Teraz możemy już wejść na stronę promocji:

http://www.softwareload.de/c/18/65/86/96/18658696.html (skopiuj i wklej)

kliknąć na pomarańczowy przycisk „Produkt Zum” a potem na na pomarańczowy przycisk „Vollversion Kaufen„. Następnie trzeba zalogować się do konta softwareload, a potem wpisać kod promocyjny z odnośnika poniżej i nacisnąć różowy przycisk „Kaufen„.

http://i54.tinypic.com/15e8m81.jpg (skopiuj i wklej)

Po sprawdzeniu,że cena jest obniżona do 0,00 dolarów naciskamy różowy przycisk „Kaufen” i pojawia się strona z licencją.

Plik instalacyjny możemy pobrać m.in. ze strony producenta:

http://www.oo-software.com/home/en/download/current/oosafeerase/index.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.