O&O SafeErase 4 ponownie za darmo!

Dodał: admin październik - 14 - 2010

oo-safe-erase-4 W poprzednim wpisie dotyczącym tego programu wyraziłem ubolewanie, że produkty ze stajni O&O ostatnio jakby rzadziej pojawiały się w darmowych promocjach. Okazuje się jednak, że minęły zaledwie 3 dni od poprzednio prezentowanej oferty, a już mamy kolejną promocję, której przedmiotem jest ponownie darmowa i legalna pełna wersja O&O SafeErase 4. Jeżeli skorzystacie z tej oferty, macie szansę zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w  angielskiej wersji językowej. Promocja jest  ograniczona w czasie i potrwa najpóźniej do 30 listopada. Ograniczona jest również pula licencji do rozdania – 10 000.

Jeżeli posiadacie jakieś poufne dane zapisane na dysku twardym komputera, to z pewnością podejmujecie pewne kroki, by dane te nie dostały się w niepowołane ręce. Warto pamiętać by takie kroki podjąć również wtedy gdy niektóre z plików przestaną nam być potrzebne. Aby być pewnym, że dane zostały bezpowrotnie skasowane i nie będzie możliwe późniejsze ich odtworzenie nie wystarczy skorzystać ze zwykłego systemowego kosza, a należy użyć bardziej zaawansowanych narzędzi.

Właśnie takim narzędziem jest O&O Safe Erase 4. Program ten jest niewielki i prosty w obsłudze, jednak pozwala skutecznie i bezpowrotnie usunąć wybrane przez nas pliki. Aplikacja pozwala usuwanie zarówno pojedynczych plików, folderów jak i całych partycji. Obsługiwane są również nośniki wymienne. Po zakończeniu procesu bezpowrotnego usuwania aplikacja wyświetli szczegółowy raport z operacji. Istotnym atutem programu jest również pełna integracja z systemowym eksploratorem, która jeszcze bardziej upraszcza korzystanie z tego narzędzia.

Jak zdobyć O&O Safe Erase 4 za darmo?

Wchodzimy na stronę promocji:

http://www.softwareload.co.uk/OO-SafeErase-4-TechRadar-Promotion/38202.html (skopiuj i wklej)

klikamy na pomarańczowy przycisk „Buy full version” . Na kolejnej podstronie zyskamy możliwość wpisania kodu promocyjnego. Przepisujemy ten z lokalizacji poniżej i wciskamy „Place your order”.

http://i51.tinypic.com/2rmb249.jpg (skopiuj i wklej)

Teraz konieczne będzie zalogowanie do konta softwareload. Jeżeli nie mamy tam jeszcze własnego konta to korzystając z odpowiedniego odnośnika możemy je założyć. Program będziemy mogli pobrać korzystając z sekcji My Downloads


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.