PC Tools Privacy Guardian za darmo!

Dodał: admin październik - 7 - 2010

pctools-privacy-guardian Mam przyjemność przedstawienia kolejnej oferty pozwalającej na zdobycie oprogramowania pozwalającego na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci. Tym razem jest to aplikacja służąca ochronie prywatności. Przedmiotem tej promocji jest bowiem legalna i darmowa pełna wersja programu PC Tools Privacy Guardian. Skorzystanie z tej oferty pozwala na zaoszczędzenie aż 30 euro.  Program posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

PC Tools Privacy Guardian to narzędzie, które chroni naszą prywatność podczas korzystania z Internetu. Istotą pracy programu jest zacieranie wszelkich śladów jakie pozostawiamy po sobie korzystając z zasobów światowej sieci. Dzięki temu możemy cały czas czuć się anonimowo i nie obawiać się, że pozostawiana przez nas dane mogą posłużyć do kradzieży tożsamości.

Privacy Guardian czyści komputer z tymczasowych plików internetowych, plików cookie, wpisów do rejestru a także plików index.dat. Oprócz tego program został wyposażony w przydatny moduł bezpiecznego usuwania wrażliwych danych, tak by późniejsze ich odtworzenie było niemożliwe.

Jak zdobyć PC Tools Privacy Guardian za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

http://www.pctools.com/privacy-guardian/offer/ (skopiuj i wklej)

Następnie pobieramy plik instalacyjny programu.

http://www.pctools.com/mirror/pginstall.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.