UpdateStar Premium na 6 miesiecy za darmo!

Dodał: admin październik - 6 - 2010

updatestar-premium Bardzo cieszą mnie nowe promocje, których przedmiotem jest oprogramowanie pozwalające na zwiększenie bezpieczeństwa komputera. Tym razem czas właśnie na promocję programu z tego właśnie segmentu. Przedmiotem promocji jest darmowy i legalny klucz licencyjny uprawniający do korzystania z aplikacji Update Star premium przez pół roku. Jest to narzędzie, które pomoże nam nam zapanować nad najnowszymi łatkami i poprawkami do wszystkich programów zainstalowanych na komputerze. Cena programu poza promocją to 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

UpdateStar Premium to oprogramowanie zaliczające się do programów zabezpieczających. Celem aplikacji jest zabezpieczenie użytkownika przed ujemnymi konsekwencjami używania nieaktualnego oprogramowania zawierającego luki, które mogą zostać wykorzystane przez internetowych przestępców.

Działanie Update Star Premium sprowadza się do monitorowania najnowszych poprawek bezpieczeństwa wydawanych przez producentów aplikacji, które zainstalowaliśmy na własnym dysku twardym. Program może pochwalić się imponującą bazą ponad 1 273 300 programów! Aplikacja powiadomi nas o zarówno o krytycznych poprawka ch bezpieczeństwa jak i o mniej ważnych aktualizacjach oraz poda bezpośrednie linki do ich pobrania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu i optymalnie zabezpieczyć komputer.

Jak zdobyć UpdateStar Premium za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny.

http://www.updatestar.com/en/license/register/pcadvisor (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z linku poniżej.

http://client.updatestar.com/files/UpdateStar_ENU.msi (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.