Avira Premium Security Suite na 90 dni za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2010

avira-premium-security-suite Jeszcze jedna dzisiaj promocja dotycząca oprogramowania antywirusowego. Jeżeli nie przepadacie za BitDefenderem i jego pakietm zabezpieczającym, to być może zainteresuje Was licencja do płatnej wersji pakietu zabezpieczającego od firmy Avira. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pakietu Avira Premium Security Suite przez 90 dni. Zakup licencji z roczną subskrypcją tą wydatek 40 euro. Program posiada interfejs w języku angielskim. Oferta przygotowana dla klientów z Rosji ;)

Avira Premium Security Suite jest pakietem zabezpieczającym stanowiącym kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające komputer przed złośliwym oprogramowaniem i innym zagrożeniom. Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, Avira Premium Security posiada m.in:

 • moduł antywirusowy
 • moduł chroniący przed reklamami i oprogramowaniem szpiegującym
 • ochronę przed rootkitami
 • ochronę antyphishingową
 • skaner wiadomości e-mail
 • zaporę sieciową
 • moduł ochrony rodzicielskiej
 • ochronę przed botnetami
 • moduł umożliwiający tworzenie kopii zapasowych

Z powyższego wyliczenia wynika, że produkt ten zawiera bardzo ciekawy zestaw funkcji. A jak wygląda działanie programu w praktyce? Krótki przegląd testów programów antywirusowych być może pomoże nam zdecydować czy warto zainstalować ten pakiet na swoim komputerze.

Związane z Computer Bildem niemieckie laboratorium AV-Test umiejscowiło Avirę pośrodku rankingu w kategorii liczby wykrytych zagrożeń, wskazując jednocześnie, że program podnosił dużo fałszywych alarmów. W kategorii blokowania złośliwego oprogramowania program ten zajął 5 miejsce na 12 testowanych aplikacji. Z kolei witryna matousec.com umieściła Avirę w dolnej części rankingu z rekomendacją negatywną (nie polecany). Natomiast w najnowszym teście przeprowadzonym przez Dobre Programy darmowa wersja Aviry spisała się bardzo dobrze zarówno pod względem wykrywalności jak i biorąc pod uwagę zużycie zasobów systemowych.

Jak zdobyć klucz dla Avira Premium Security Suite za darmo?

Jako, że promocja ta jest skierowana dla użytkowników z Rosji, cała procedura uzyskiwania klucza odbywa się w języku rosyjskim. Dla tych, którzy nie znają języka naszych wschodnich przyjaciół polecam aplikacje do tłumaczeń, np. translator online Google Translate ;)

https://license.avira.com/ru/promotion-36lebwzkvuh83y06qq93?customerSalutationId (skopiuj i wklej)

Po poprawnej rejestracji otrzymamy wiadomość zawierającą link pozwalający na pobranie klucza licencyjnego. Z kolei plik instalacyjny możemy pobrać z witryny producenta:

http://dlpe.antivir.com/package/wks_avira/win32/en/isec/avira_premium_security_suite_en.exe (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Avira Premium Security Suite na 90 dni za darmo”

 1. ghoes pisze:

  ok thanks…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.