BitDefender Internet Security 2011 na 90 dni za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2010

bitdefender Dawno już nie była prezentowana żadna promocja dotycząca oprogramowania antywirusowego. Na szczęście producent antywirusa BitDefender zdecydował się rozdać na swoim profilu na portalu Facebook klucze do własnego pakietu zabezpieczającego. Przedmiotem oferty jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z BitDefender Internet Security 2011 przez 90 dni. Zakup tego pakietu wraz z roczną subskrypcją to wydatek 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

BitDefender Internet Security 2011 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę komputera przed wszystkim zagrożeniami sieciowymi. Pakiet ten jest dosyć popularny, myślę więc, że większość użytkowników miała już okazję go wypróbować lub przynajmniej o nim słyszała. Poniżej najważniejsze funkcje programu wymienione przez producenta na jego stronie internetowej:

 • ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz spyware
 • skanowanie w czasie rzeczywistym ruchu sieciowego generowanego przy przeglądaniu stron, korzystaniu z poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych
 • ochrona przed podejrzanymi witrynami internetowymi, które są wykorzystywane do kradzieży danych
 • zapobieganie przypadkowemu wyciekowi poufnych danych użytkownika
 • szyfrowanie rozmów przy użyciu komunikatorów Yahoo! i MSN
 • wirtualny sejf na poufne pliki
 • monitor sieci wi-fi
 • moduł ochrony rodzicielskiej
 • moduł antyspamowy

Trzeba przyznać, że oprogramowanie BitDefender to oprogramowanie antywirusowe, które raczej nie okupuje czołowych miejsc w rankingach tego typu aplikacji i nie ustala nowych standardów. W sieci można spotkać się z opiniami niezadowolonych użytkowników twierdzących, że nie chcieliby tego programu nawet za darmo ;)

Jeżeli mieliście okazję korzystać z tego pakietu w najnowszej lub poprzednich wersjach koniecznie pochwalcie się w komentarzach czym podpadł Wam BitDefender czy może raczej wkupił się w Wasze łaski ;)

Jak zdobyć BitDefender Internet Security 2011 za darmo?

Jako że promocja organizowana przez profil producenta na Facebooku, do uzyskania pakietu konieczne jest polubienie tegoż właśnie profilu.

http://on.fb.me/e9ARDK

Jeżeli natomiast nie macie profilu w serwisie Facebook lub najzwyczajniej jesteście zbyt leniwi, to poniżej znajdziecie bezpośredni link do instalatora. Zawiera on wbudowany klucz licencyjny, nie potrzebna jest więc dodatkowa rejestracja.

http://download.bitdefender.com/resources/media/trials/en/global/bitdefender_isecurity.exe (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “BitDefender Internet Security 2011 na 90 dni za darmo”

 1. Radras pisze:

  Dobry program, używam i jestem zadowolony.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.