Ocster Backup Pro 4 za darmo

Dodał: admin listopad - 11 - 2010

ocster_backup_pro4 Po dłuższej nieobecności pojawiła się kolejna promocja pochodząca od firmy Ocster. Tym razem producent zdecydował się na rozdawanie nieco starszej już wersji swojego produktu służącego do wykonywania kopii zapasowych. Przedmiotem promocji jest bowiem darmowa i legalna pełna wersja Ocster Backup Pro 4. Warto wspomnieć, że najnowsza dostępna w sprzedaży wersja to Ocster Backup Pro 6. Wszystkie swoje produkty z tej linii bez względu na numer wersji producent wycenia na 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim oraz niemieckim.

Jak deklaruje producent na swojej stronie internetowej, Ocster Backup Pro 4 to narzędzie typu „zainstaluj i zapomnij”. Program ten został stworzony w celu maksymalnej automatyzacji procesu regularnego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych. Wystarczy tylko wskazać pliki i foldery, które chcemy backupować, a aplikacja zajmie się resztą.

Ocster Backup Pro 4 posiada funkcjonalność automatycznej pauzy, pozwalającej na zatrzymanie procesu tworzenia kopii zapasowych w momencie, gdy zasoby komputera potrzebne są innemu programowi i może to skutkować spowolnieniem pracy komputera. Ponadto narzędzie to pozwala na planowanie wykonywania kopii w określonym czasie, daje możliwość zapisywania przygotowanej kopii w postaci skompresowanych archiwów oraz wysyłania ich na dyski i lokalizacje sieciowe. W programie znajdziemy również możliwość wykonania backupu danych z Microsoft Outlooka.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 4 za darmo?

Wystarczy, że udamy się na stronę promocji i wypełnimy formularz rejestracyjny.

https://www.ocster.com/unlock/obp4?edt=twit (skopiuj i wklej)

Teraz wystarczy już tylko pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.ocster.com/downloads/ocster_backup_pro4.exe (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Ocster Backup Pro 4 za darmo”

  1. Jakub pisze:

    Oryginalnie promocja poległa na zamieszczeniu w Twiterze co widać nawet w linku :) Ale okazało sie że działa ona i bez twitter’a bezpośrednio do formularza.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.