Abylon Basic 7.3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 17 - 2010

abylon-basic Piątkowy prezent w adwentowym kalendarzu z oprogramowaniem opublikowanym na PC Welt to szansa na zdobycie narzędzia służącego do szyfrowania danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Abylon Basic 7.3. Produkt ten w najnowszej wersji jest obecnie oferowany w cenie 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest aktualna tylko dziś.

Niestety i w tym przypadku promocja została oparta o produkt nieco już stary. Co prawda nie znam cyklu wydawniczego w firmie Abylonsoft, ale można uważać, że program w wersji o 2 numery niższej jest już trochę „nieświeży” ;)

Abylon Basic to oprogramowanie służące do wygodnego i szybkiego szyfrowania prywatnych danych. Program ten daje nam możliwość zabezpieczenia danych przy użyciu haseł, kluczy USB, certyfikatów, tokenów. Aplikacja daje nam możliwość szyfrowania danych przy użyciu dwóch algorytmów: 448 Bit Blowfish albo 256 Bit AES.

Z punktu widzenia przeciętnego użytkownika szczególnie wygodnym, a jednocześnie skutecznym zabezpieczeniem może być wykorzystanie autoryzacji przy użyciu klucza USB.  W tym przypadku odczytanie danych będzie wymagało umieszczenia w porcie USB specjalnie przygotowanego pendrive-a zawierającego klucz potrzebny do odszyfrowania danych.

Jak zdobyć Abylon Basic 7.3 za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny udostępniony na stronie promocji

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.