BitDefender Internet Security 2011 tylko dzis za darmo!

Dodał: admin grudzień - 7 - 2010

bitdefender-internet-security-2011 Ostatnio BitDefender rozdawał na swoim profilu na portalu Facebook darmowe 90-dniowe klucze do tytułowego pakietu. Dziś natomiast mamy niepowtarzalną szansę zdobyć klucze o zdecydowanie dłuższym terminie przydatności. A wszystko dzięki vortalowi DobreProgramy.pl, świętującemu swoje 8 urodziny oraz firmie BitDefender, która postanowiła się włączyć do owych celebracji. W rezultacie przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z BitDefender Internet Security 2011 aż przez 12 miesięcy! Zakup takiego pakietu to wydatek 50$. Program posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko dziś do godz. 23.59!

BitDefender Internet Security 2011 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę komputera przed wszystkim zagrożeniami sieciowymi. Pakiet ten jest dosyć popularny, myślę więc, że większość użytkowników miała już okazję go wypróbować lub przynajmniej o nim słyszała. Poniżej najważniejsze funkcje programu wymienione przez producenta na jego stronie internetowej:

 • ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz spyware
 • skanowanie w czasie rzeczywistym ruchu sieciowego generowanego przy przeglądaniu stron, korzystaniu z poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych
 • ochrona przed podejrzanymi witrynami internetowymi, które są wykorzystywane do kradzieży danych
 • zapobieganie przypadkowemu wyciekowi poufnych danych użytkownika
 • szyfrowanie rozmów przy użyciu komunikatorów Yahoo! i MSN
 • wirtualny sejf na poufne pliki
 • monitor sieci wi-fi
 • moduł ochrony rodzicielskiej
 • moduł antyspamowy

Trzeba przyznać, że oprogramowanie BitDefender to oprogramowanie antywirusowe, które raczej nie okupuje czołowych miejsc w rankingach tego typu aplikacji i nie ustala nowych standardów. Po ilości promocji dotyczących tego pakietu możemy wnioskować, że producent stara się na razie zdobyć jak najwięcej aktywnych użytkowników. Cóź, być może w przyszłości przyjdzie też czas na intensywną pracę nad poprawieniem wyników w rankingach ;)

Jak zdobyć BitDefender Internet Security 2011 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Konieczne będzie również posiadanie konta w serwisie dobreprogramy.pl. Strona promocji pozwala na szybkie założenie owego konta.

Strona promocji


3 komentarze to “BitDefender Internet Security 2011 tylko dzis za darmo!”

 1. bizon2 pisze:

  Bitdefender Internet Security 2011 w teście porównawczym pakietów internet security 2011 w pc world 11/2010 znalazł się na 4 miejscu.
  1 miejsce Norton Internet Security 2011
  2 miejsce Kaspersky Internet Security 2011
  3 miejsce Panda Internet security 2011
  4 miejsce Bitdefender Internet Security 2011
  5 miejsce Avast5 Internet Security
  6 miejsce Gdata Internet Security 2011
  7 miejsce Eset Smart Security 4.2
  8 miejsce Avg Internet Security 2011
  9 miejsce F-Secure Internet Security 2011
  10 miejsce Titanium Internet Security 2011

 2. Inominatus pisze:

  Dziekuję za info,jak zwykle najlepiej poinformowana strona.Jeszcze raz dziekuję

 3. Jakub pisze:

  A mi dziś system uwalił ten bitdefenderek, podczas odinstalowywania tyle namieszał w systemie że nie dało sie go odratować.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.