GOTD: AyRecovery Lite za darmo

Dodał: admin grudzień - 29 - 2010

ay-ayrecovery-lite Serwis GOTD daje nam dziś możliwość zdobycia kolejnego programu z pokaźnej grupy aplikcji chroniących nasze dane przed przypadkową utratą lub awarią. Tym razem przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AyRecovery Lite za darmo. Nabycie licencji poza niniejszą promocją wiąże się z wydatkiem w wysokości 30$. Narzędzie posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra, do godz. 9:00 rano.

Jak możemy przeczytać w opisie tego programu na jego stronie domowej, AyRecovery Lite to zdaniem jego producenta narzędzie, które każdy użytkownik komputera po prostu powinien mieć na swoim komputerze. Zadaniem programu jest ochrona wszelkich danych zapisanych na komputerze przed ich utratą w wyniku awarii systemu, ataku złośliwego oprogramowania, błędnej instalacji nowego oprogramowania czy innych zadarzeń.

AyRecovery Lite pozwala na szybkie odtworzenie systemu do stanu sprzed awarii. Zasada działania tego narzędzia opiera się o tworzenie migawek systemu, w których zapisane są informacje o stanie systemu w chwili jej wykonania. Po odtworzeniu danych z migawki, program przywraca komputer do stanu w chwili zapisu danej migawki.

AyRecovery Lite chroni całą partycję systemową oraz inne partycje dysku twardego. Ciekawą funkcją jest możliwość zabezpieczenia dostępu do programu hasłem. Z kolei istotnym minusem aplikacji wskazywanym przez użytkownikom jest wykluczenie z chronionego obszaru folderu Moje Dokumenty, który jest przecież dla wielu użytkowników najważniejszym miejscem na dysku.

Jak zdobyć AyRecovery Lite za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

AyRecovery Lite


3 komentarze to “GOTD: AyRecovery Lite za darmo”

  1. Jakub pisze:

    Jest to program podobny program do darmowego Comodo Time Machine, interfejs ma tylko bardziej kolorowy i ładniej wygląda. Natomiast są chyba problemy z aktywacją. Bo po wpisaniu klucza wyskakuje monit że wszystko sie powiodło i aktywowałeś do wersji Demo i nadal 30 dni tylko.

  2. admin pisze:

    Zainstalowałem i aktywowałem bez problemu wg wskazówek w pliku readme. Wszystko hula aż miło ;)

  3. Jakub pisze:

    dziwne że to wersja lite jak już dawali kiedyś PRO :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.