Returnil System Safe 2011 za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2010

returnil-system-safe-2011 Softpedia przygotowała kolejne świąteczne promocje pozwalające na uzyskanie darmowych pełnych wersji. Jedną z nich jest będącą owocem współpracy z firmą Returnil oferta dająca możliwość zdobycia legalnej i darmowej pełnej wersji ciekawego narzędzia Returnil System Safe 2011. Produkt ten dostępny w standardowej sprzedaży kosztuje 40$. Aplikacja posiada również interfejs w polskiej wersji językowej.

Returnil System Safe 2011 to aplikacja z kategorii oprogramowania zabezpieczającego przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami. Program ten to unikalne połączenie antywirusa, narzędzia antymalware, aplikacji do przywracania określonego stanu systemu, a także wirtualnej maszyny.

Returnil System Safe 2011 wykorzystuje technologię wirtualizacji do sklonowaniu obecnego w naszym komputerze systemu operacyjnego i stworzenie wirtualnego środowiska. Owe środowisko działa niezależnie od naszego podstawowego systemu, pozwalając na bezpieczne przeglądanie stron internetowych oraz uruchamiani, a także testowanie wszelkiego typu aplikacji bez obaw o infekcje systemu i unieruchomienie komputera. Fizyczny system operacyjny pozostanie nienaruszony. Po zakończeniu zabaw w bezpiecznym środowisku wystarczy zrestartować komputer by powrócić do podstawowej instancji systemu.

Jak zdobyć pełną wersję Returnil System Safe 2011?

Wystarczy wejść na stronę promocji przygotowaną przez producenta i wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.