Safe Returner ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2010

safe-returner-antimalware Mamy kolejną już w grudniu promocję pozwalającą na uzyskanie darmowej i legalnej pełnej wersji programu służącego do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem – Safe Returner. Tym razem organizatorem promocji jest ostatnio aktywna pod tym względem Softpedia. Skorzystanie z tej oferty pozwala na zaoszczędzenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jeśli chcecie zdobyć klucz dla tego narzędzia, pospieszcie się – promocja potrwa tylko do 25 grudnia.

Safe Returner anti-malware to – jak chwali się producent – innowacyjne narzędzie służące do zwalczania zagrożeń typu malware, a więc złośliwego oprogramowania wszelkiego typu, jak chociażby wirusy, robaki, trojany, rootkity i inne szkodliwe skrypty oraz aplikacje.

Program ten to ulepszona wersja aplikacji Autoruns SysInternals. Istota pracy Safe Returner anti-malware polega na skanowaniu wszelkich plików ładowanych wraz ze startem programu oraz aktywnych procesów systemowych w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Aplikacja oferuje dwa tryby pracy: normalny, generujący mniej fałszywych alarmów, oraz tryb ekspercki wykonujący bardziej dogłębną analizę plików i procesów, ale również generujący nieco więcej fałszywych alarmów.

Jak zdobyć Safe Returner anti-malware za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i w odpowiednim polu podać swój adres e-mail. Po jego zatwierdzeniu zostanie wyświetlony klucz licencyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.