Safe Returner za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2010

safe-returner-antimalware Safe Returner – oprogramowanie służące do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem – było całkiem niedawno przedmiotem promocji. Jeżeli wówczas nie udało Wam się załapać na darmową licencję to dzisiaj dzięki promocji zorganizowanej przez witrynę ghacks.net macie kolejną szansę ;) Przedmiotem oferty jest legalna i darmowa pełna wersja Safe Returner. Udział w promocji pozwala na zaoszczędzenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do 8 grudnia, GMT +5.30h.

Safe Returner anti-malware to – jak chwali się producent – innowacyjne narzędzie służące do zwalczania zagrożeń typu malware, a więc złośliwego oprogramowania wszelkiego typu, jak chociażby wirusy, robaki, trojany, rootkity i inne szkodliwe skrypty oraz aplikacje.

Program ten to ulepszona wersja aplikacji Autoruns SysInternals. Istota pracy Safe Returner anti-malware polega na skanowaniu wszelkich plików ładowanych wraz ze startem programu oraz aktywnych procesów systemowych w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Aplikacja oferuje dwa tryby pracy: normalny, generujący mniej fałszywych alarmów, oraz tryb ekspercki wykonujący bardziej dogłębną analizę plików i procesów, ale również generujący nieco więcej fałszywych alarmów.

Jak zdobyć Safe Returner anti-malware za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i w odpowiednim polu podać swój adres e-mail.

Strona Promocji

Plik instalacyjny możemy pobrać ze strony producenta programu:

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.