Sticky Password 4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2010

sticky-password Kolejna już dzisiaj promocja pochodząca z przeglądu adwentowych kalendarzy z oprogramowaniem. Niemiecki PC Welt przygotował dla nas aplikację służącą do bezpiecznego przechowywania haseł. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Sticky Password 4.1.   Oferowane narzędzie jest więc nieco starsze od obecnie dostępnej w sprzedaży wersji oznaczonej numerem 5. Standardowa cena najnowszej wersji tego produktu to 24 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Sticky Password to aplikacja przeznaczona do tworzenia silnych i trudnych do złamania haseł, a także do ich przechowywania. Dzięki programowi nie tylko nie będziemy musieli zapamiętywać dziesiątków różnych haseł ale również nie będziemy musieli ich przepisywać do formularzy logowania. Sticky Password posiada bowiem funkcje dzięki, której potrafi automatycznie wypełnić formularze na stronach internetowych. Narzędzie pozwala również na przygotowanie jego przenośnej wersji na pendrive, na którym nasze hasła będą równie bezpieczne a jednocześnie zyskamy do nich szybki dostęp w każdym miejscu. W Sticky Password zaimplementowano najbardziej wydajne algorytmy szyfrowania. Dzięki temu zyskujemy efektywną ochronę przed oszustwami phishingowymi, keyloggerami oraz kradzieżami tożsamości.

Przy okazji wspomnę, że podczas poprzedniej promocji dotyczącej tego programu w komentarzach rozgorzała dyskusja na temat funkcjonalności produktu. Jeżeli chcecie się dowiedzieć o co chodziło, zajrzyjcie na stary wpis z poprzednią promocją Sticky Password.

Jak zdobyć pełną wersję Sticky Password 4?

Wystarczy skorzystać z poniższego odnośnika i pobrać paczkę z instalatorem programu.

Link do programu


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.