GoogleClean za darmo

Dodał: admin styczeń - 12 - 2011

google-clean Mówi się o tym, że większość darmowych usług przygotowanych przez firmę Google używa tzw. tracking cookies lub unikalnych identyfikatorów pozwalających na identyfikowanie poszczególnych użytkowników sieci i zbieranie informacji na temat ich preferencji. Firma Abelssoft stworzyła program, który pozwoli nam zachować odpowiedni poziom anonimowości i bronić się przed tymi działaniami. Promocja pozwala na zdobycie legalnej pełnej wersji programu Abelssoft GoogleClean. Standardowa cena tego produktu to 15 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

GoogleClean pozwoli na zablokowanie możliwości przesyłania prywatnych danych podczas korzystania z usług takich jak Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth oraz Google Toolbar. Dzięki temu narzędziu możemy nadal korzystać z oferowanych przez Google usług nie martwiąc się, czy programy te zbierają jakieś prywatne dane i przesyłają je na serwery producenta.

Program działa pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, Windows 7 w wersji 32- oraz 64-bitowej.

Jak zdobyć GoogleClean za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany przez nas adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać ze strony producenta.

All testers who will turn in the checklists at the end of the beta-tests, will be receiving extended key-codes for both programs and will receive a key for WinRAR 4.0


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.