Norton Internet Security 2011 na 3 miesiące za darmo

Dodał: admin styczeń - 23 - 2011

nis-2011-box Łowców darmowych licencji na oprogramowanie antywirusowe powinien ucieszyć fakt, że pojawiła się promocja pozwalająca na uzyskanie legalnego i darmowego klucza licencyjnego uprawniającego do korzystania z pakietu Norton Internet Security 2011 przez 90 dni. Oferta ta jest wynikiem współpracy vortalu DobreProgramy oraz firmy Symantec, związanej z obchodami Dnia Bezpiecznego Hasła. Co ważne oferowany produkt został wyposażony w interfejs w polskiej wersji językowej.

Promocja ta jest o tyle ciekawa, że produkty firmy Symantec ostatnio niezbyt często pojawiają się w jakichkolwiek promocjach, tak więc oferta dzięki której możemy używać pakietu przez 90 dni jest prawdziwą gratką ;) Nieobeznanym z najnowszymi produktami marki Norton, chciałbym wyjaśnić, że Symantec w ostatnim czasie naprawdę ciężko pracował nad swoimi produktami czego wynikiem jest ogromny wzrost szybkości działania tych programów. Najnowsze wersje pakietów nie są już mułami potrafiącymi zaktować nawet najbardziej wydajną maszynę. Pisałem już od tym podczas przeglądania możliwości pakietu Norton Internet Security 2011 udostępnianego w wersji Beta.

Pakiet Norton Internet Security 2011 został wyposażony w kilka znanych programów firmy Symantec. Znajdziemy tu moduł antywirusowy Norton Antivirus, zaporę ogniową Norton Personal Firewall, a także moduły pozwalające na kompleksową ochronę prywatności i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu – Norton Antispyware, Norton Antiphishing oraz Norton Identity Safe.

Jak chwali się producent programu, Norton Internet Security 2011 jest  najszybszym w branży pakietem zabezpieczającym przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci bez wpływu na wydajność komputera. Produkt ten wyposażony został w zaawansowane mechanizm chroniące pocztę internetową przed spamem, a także moduły chroniące naszą tożsamość w sieci. Wśród ciekawych mechanizmów programu wymienić można usługę oceny reputacji Norton, pozwalającej natychmiast sprawdzać pochodzenie plików i okres ich użytkowania w celu identyfikowania i powstrzymywania oprogramowania typu „crimeware” szybciej niż inne, mniej zaawansowane programy zabezpieczające. Norton Internet Security 2011 posiada także mechanizmy chroniące przed szkodliwym oprogramowaniem w pobieranych plikach, a także moduł zapewniający automatyczną aktualizację co 5-15 minut.

Jak zdobyć Norton Internet Security 2011 za darmo?

Wystarczy wejść na podstronę serwisu, na której udostępniono pakiet i kliknąć przycisk Pobierz program.

Strona promocji


3 komentarze to “Norton Internet Security 2011 na 3 miesiące za darmo”

  1. Rafał pisze:

    Wersja programu w promocji na 3 miesiące do pobrania jest nieco starsza to wersja 18.1.0.37 PL.Najnowsza wersja to Norton Internet Security 2011 18.5.0.125 PL i jest 30 dniowa.

  2. Rafał pisze:

    Na stronce https://www.bezpiecznehaslo.info/Konkurs.html jest konkurs gdzie można wygrać roczna licencje programu Norton Internet Security 2011.Wystarczy odpowiedzieć na 3 proste pytania.

  3. GenX pisze:

    A program warty grzechu :) Warto powalczyc bo kosztuje 100 srednio i jest naprawde super w dzialaniu

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.