Sticky Password 4 przez 48h za darmo

Dodał: admin styczeń - 4 - 2011

sticky-password Anglojęzyczna witryna poświęcona nowym technologiom – DotTech – przygotowała dla swoich czytelników promocję pozwalającą na zdobycie programu do bezpiecznego przechowywania haseł. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Sticky Password w wersji 4.1. Jak pewnie zauważyliście nie jest to niestety najnowsza dostępna aktualnie wersja tego produktu. Narzędzie w wersji 5 jest obecnie oferowane w cenie 24 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko przez 48 godzin.

To już trzecia promocja pozwalająca na zdobycie Sticky Password w ciągu ostatnich trzech miesięcy, widać więc, że producentowi odpowiada ten sposób promocji swojej aplikacji. Można więc spodziewać się, że to nie ostatnia taka oferta tego producenta. Szkoda tylko, że za każdym razem rozdawana jest starsza wersja programu. Miejmy nadzieję, iż następnym razem będziemy mieli szansę zdobyć „piątkę” ;)

Dla przypomnienia kilka słów na temat możliwości tego produktu. Sticky Password to aplikacja przeznaczona do tworzenia silnych i trudnych do złamania haseł, a także do ich przechowywania. Dzięki programowi nie tylko nie będziemy musieli zapamiętywać dziesiątków różnych haseł ale również nie będziemy musieli ich przepisywać do formularzy logowania. Sticky Password posiada bowiem funkcje dzięki, której potrafi automatycznie wypełnić formularze na stronach internetowych. Narzędzie pozwala również na przygotowanie jego przenośnej wersji na pendrive, na którym nasze hasła będą równie bezpieczne a jednocześnie zyskamy do nich szybki dostęp w każdym miejscu. W Sticky Password zaimplementowano najbardziej wydajne algorytmy szyfrowania. Dzięki temu zyskujemy efektywną ochronę przed oszustwami phishingowymi, keyloggerami oraz kradzieżami tożsamości.

Jedna z poprzednich promocji wywołała dyskusję czytelników TechnetBloga, którzy zdecydowali się zainstalować ten program odnośnie jego wad. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji się z nią zapoznać, to odsyłam do tamtego wpisu.

Jak zdobyć pełną wersję Sticky Password 4.1?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po jego zatwierdzeniu w ciągu kilku chwil na naszą skrzynkę pocztową zostanie przesłana wiadomość z kluczem licencyjnym oraz linkiem do pobrania programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.