Zemana Antilogger przez 72h za darmo

Dodał: admin styczeń - 31 - 2011

zemana-antilogger-box Administratorzy serwisu TipRadar opublikowali kolejną 3-dniową promocję oprogramowania. Dziś do wzięcia jest program służący do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zemana Antilogger. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 35 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Wszyscy chętni na skorzystanie z tej oferty muszą się spieszyć, gdyż promocja będzie aktywna tylko przez 72 godziny od chwili opublikowania.

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemena Antilogger w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Jak zdobyć klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu, korzystając z odnośników w dolnej części tekstu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.