acronis-backup-security-2010 Firma Acronis będąca uznanym producentem oprogramowania służącego m.in do tworzenia kopii zapasowych całych dysków i partycji udostępniła za darmo do testów jeden ze swoich produktów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Acronis Backup and Security 2010 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 3-miesiące. Produkt ten posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Zakup rocznej subskrypcji na to narzędzie to wydatek 60 euro.

Acronis Backup and Security 2010 to pakiet programów przeznaczonych do tworzenia kopii zapasowych danych przechowywanych na komputerze w celu ich późniejszego przechowywania na zewnętrznych nośnikach danych lub  z wykorzystaniem usług przechowywania online. Pakiet ten oparty jest o system subskrypcji, po opłaceniu której dostajemy określoną przestrzeń dyskową do przechowywania własnych danych online.

W skład pakietu Acronis Backup and Security 2010 wchodzi kilka narzędzi tego producenta:

  • Acronis True Image Home 2010 – Program ten umożliwia szybkie i łatwe tworzenie kopii zapasowych w postaci obrazów całych dysków lub partycji oraz posiada mechanizm szybkiego przywracania zarchiwizowanych danych
  • Acronis Online Backup – to moduł dzięki któremu będziemy mogli stworzone przez nas kopie zapasowe przechowywać na bezpiecznych serwerach firmy Acronis
  • Acronis Nonstop Backup – to z kolei zautomatyzowany system wykonywania regularnych kopii zapasowych. Moduł ten pozwala na automatyczne tworzenie backupu w zdefiniowanych odstępach czasu – nawet co kilka minut.

Jak zdobyć Acronis Backup and Security 2010 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę producenta i dokonać rejestracji wypełniając zamieszczony tam formularz.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.