Bufferzone Pro od teraz za darmo!

Dodał: admin luty - 23 - 2011

trustware-bufferzone Firma Trustware, właściciel marki Bufferzone, zdecydowała się na zmianę sposobu dystrybucji jednego ze swoich flagowych produktów, rozbudowanej wersji narzędzia typu sandobox – Bufferzone Pro. Otóż producent w stosownym komunikacie poinformował, że od 21 lutego program ten będzie całkowicie darmowy dla użytkowników domowych. Oznacza to, że od teraz każdy zainteresowany może mieć darmową i legalną wersję tego produktu bez zbędnego kombinowania ;). Cena licencji komercyjnej pozostaje bez zmian i wynosi 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Jak czytamy w komunikacie firmy Trustware, znaczący wpływ na podjęcie decyzji o zniesieniu opłat dla użytkowników domowych Bufferzone miały wyniki ostatniej akcji rozdawniczej tego programu. Grudniowa promocja promocja narzędzie cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem ze strony użytkowników, że przerosło to najśmielsze oczekiwania producenta. Trustware informuje również, że promocja ta pokazała firmie, jak duże jest zapotrzebowanie na darmowe oprogramowanie tego typu.

Trustware BufferZone Pro to tzw. piaskownica czyli narzędzie tworzące wyizolowane środowisko oddzielające uruchomiony w nim program od reszty systemu opercyjnego. W środowisku oferowanym przez BufferZone Pro możemy uruchomić np. przeglądarkę internetową, a następnie surfować do woli, przeglądając wszelkie witryny internetowe bez obaw, że niepostrzeżenie możemy zostać ofiarą wirusa lub innego złośliwego oprogramowania. Pobierane i uruchamiane pliki pozostaną we wspomnianym środowisku nie wpływając w żaden sposób na pracę całego systemu.

Program może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP/Vista/Seven, ale tylko w wersjach 32-bitowych!

Jak zdobyć Trustware BufferZone Pro za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny ze strony producenta.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.